REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Rinkimai 20232023 m. Vasario 20 d. 14:18

Kandidatų į Biržų savivaldybės merus debatai: aršios diskusijos ir politikų pažadai

Biržai

Stop kadras.

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.lt


259640

Artėjant merų ir savivaldybių rinkimams, šalyje prasidėjo kandidatų debatai. Biržų savivaldybės debatai vyko Jurgio Bielinio bibliotekoje, kur politikai dalinosi savo miesto problemų sprendimais, vizijomis ir planais, įsiplieskė net aistringos diskusijos.

Debatuose dalyvavo: Simona Bindariūtė (Darbo partija), Dalius Drevinskas (Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“), Justas Greviškis (Liberalų sajūdis), Kęstutis Isakas (Biržų atgimimas), Kęstutis Knizikevičius (Lietuvos socialdemokratų partija), Irutė Varzienė (Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai), Audrys Šimas (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga).

Renginys prasidėjo nuo kandidatų prisistatymo ir greitų klausimų turnyro, kur buvo patikrintos politikų žinios apie savivaldos rinkimų įstatymus, Biržų miestą, politiką ir gyvenimą.

Debatuose dalyvaujantys žiūrovai domėjosi uždarytais medicinos punktais Biržuose, sveikatos apsaugos problemomis, šilumos kainomis, koks likimas laukia uždaromų mokyklų bei koks bus politikų darbas, jiems tapus merais, kokia jų vizija ir planai.

Diskutuota ir apie Biržų rajono žmonių gyvenimą, koks kandidatų požiūris į kaime gyvenančius žmones ir esančias bendruomenes. Žiūrovai klausė, kokia pagalba bus siūloma rajone gyvenantiems žmonėms.

Debatų metu paliestas vasarą Biržuose vykęs britų roko legendos „Smokie“ koncerto klausimas. Klausytojai domėjosi ar tokie renginiai išvis reikalingi ir naudingi Biržams, ar juos tikslinga rengti ir toliau ateityje? Diskutuojant net įsiplieskė arši diskusija tarp Irutės Varzienės ir Kęstučio Isako.

Visą diskusiją galite žiūrėti vaizdo įraše:REDAKCIJA REKOMENDUOJA