REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Įvairenybės2018 m. Spalio 29 d. 16:30

Kalvarijiečiai mynė dviračių pedalus ir bendravo su kraštiečiais

Marijampolė

Reimundo Tyro nuotr.

Birutė MontvilienėŠaltinis: Etaplius.lt


58064

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) Kalvarijos skyriaus nariai vieną gražų šio rudens savaitgalį partijos bičiulius ir nepartinius savivaldybės gyventojus pakvietė dalyvauti dviračių žygyje Kalvarija–Tarprubežiai–Akmenynai–Jurgežeriai–Kalvarija.

Bendraminčių būryje dviračiais pakeliauti panoro Kalvarijos savivaldybės tarybos narys socialdemokratas Edgaras Kabelka su sūnumi Adomu, LSDP skyriaus narys Tomas Minsevičius ir nemažas būrelis kitų socialdemokratų ir jų šeimų narių. LSDP Kalvarijos skyriaus pirmininkė Laimutė Misiukevičienė žygeivius lydėjo automobiliu ir jais rūpinosi poilsio pertraukėlių metu.

Puikus oras ir smagi, draugiška tarpusavio atmosfera dviračių žygio dalyvius lydėjo visą kelią ir jie gėrėdamiesi nuostabiomis Kalvarijos krašto apylinkėmis be didelio nuovargio įveikė visą apie 30 kilometrų žygio maršrutą. Lankydamiesi Tarprubežiuose, Akmenynuose ir Jurgežerių kaime žygeiviai bendravo su vietos gyventojais, jiems pristatė Kalvarijos savivaldybės socialdemokratų darbus ir ateities krašto viziją. Užsimezgusių įdomių diskusijų metu Kalvarijos skyriaus socialdemokratai su sutiktais žmonėmis diskutavo apie savo krašto ir Lietuvos ateitį, aptarė politines aktualijas, atnaujino senus asmeninius ryšius, užmezgė naujų, įdomių pažinčių. Be to, LSDP Kalvarijos skyriaus nariai aktyviau politiniu gyvenimu besidomintiems krašto gyventojams aiškino, kuo skiriasi LSDP nuo Lietuvos socialdemokratų darbo partijos.

Dviračių žygis buvo viešas projektas, kurio įgyvendinimą parėmė LSDP.REDAKCIJA REKOMENDUOJA