REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Lengvos Kalėdos2023 m. Lapkričio 20 d. 10:46

Šventinei karštligei palengvinti – „Lengvų Kalėdų“ rubrika

Lietuva

Etaplius nuotr.

Ugnė UrbonėŠaltinis: Etaplius.LT


283964

Žiemos švenčių šurmulys šiemet prasidėjo kaip niekada anksti – dar prieš Vėlines. Vieniems kalėdinės dekoracijos ir papuošimai prekyvietėse kelią šypseną, tuo metu kitiems – papildomą stresą ir jaudulį. Lietuvos regioninių naujienų platforma Etaplius šiemet kviečia į Kalėdas žiūrėti lengvai ir pristato naują rubriką, kuri bus aktuali ne tik skaitytojams, bet ir verslo atstovams.

Laukimas, kupinas įtampos

Be jokios abejonės daugelis laukia artimųjų susibūrimo prie šventinio stalo, tačiau pasiruošimas švenčių maratonui paprastai trunka ne vieną mėnesį. Didžiausia žiniasklaidos grupė Šiaurės Lietuvoje Etaplius kasmet ruošia specialius projektus. Šiemet dėmesio centre – „Lengvos Kalėdos“.

„Kalėdos – viena jautriausių švenčių. Tai metas, kai ilgiuosi savo artimųjų, kurių jau nebėra šalia. Pastebiu, kad vyresni žmonės pergyvena dėl to, ką padėti ant stalo. Draugai ir jų vaikai rašo laiškus Kalėdų seneliui. O tai, pripažinkime, tampa galvos skausmu tėvams. O užvis daugiausia nerimo patiria moterys, nes reikia išsikuopti namus ir nuo „A“ iki „Z“ viską paruošti. Kilo mintis, kad nerimauti dėl to vertėtų kuo mažiau. Svarbiausia, esame sveiki, saugūs nuo visų negandų. „Lengvos Kalėdos“, kuriose Etaplius komanda pasiūlys dovanų idėjas, lengvus receptus, kūrybiškus sprendimus namų puošybai, prisidės prie jaukumo ir lengvumo pojūčio belaukiant švenčių“, – apie šiųmetinės rubrikos atsiradimą kalba įmonės direktorė Giedrė Brazlauskaitė.

Naujienų portalo vyr. redaktorė Irma Bagūnė akcentuoja, kad šiame bėgimo, pasiruošimo ir skubėjimo laikotarpyje norėtųsi pakviesti žmones nors trumpam stabtelėti: „Galvojant apie tai, kiek lekiame, skubame, kiek metų pabaigos darbų ir ataskaitų visi turime gruodį, natūraliai gimė mintis sukurti savo skaitytojams lengvas Kalėdas. Juk tokiu jautriu ir gražiu šventiniu laikotarpiu yra pats metas sustoti“.

Skaitytojams – mažiau rūpesčių

Praėjusių metų „Skanių Kalėdų“ idėja portalo skaitytojams tapo puikiu paruoštuku šventinio stalo kūrimo procesui palengvinti. Šiųmetinė rubrika, tikimasi, bus naudinga ne tik kuriant kulinarinius Kalėdų šedevrus, bet ir ieškant dovanų idėjų bei sukant galvą dėl šventinių namų puošybos elementų.

„Manome, kad nerimo pilnais laikais reikėtų žmonėms į jų šventinį laikotarpį įnešti kiek daugiau lengvumo ir ramybės. „Lengvų Kalėdų“ rubrika – būtent apie tai. Joje talpinsime pačius geriausius pasiūlymus, palengvinsiančius pasiruošimą šventėms bei sutaupysiančius laiko ieškant įvairiausių idėjų. Skaitytojai šioje skiltyje ras galybę patarimų. Beje, būtent čia bus skelbiama informacija apie šiųmetines Kalėdų eglutes visuose šalies miestuose ir miesteliuose“, – detalizuoja rubrikos koordinatorė, reklamos vadybininkė Vestina Lapeikė.

I. Bagūnė čia pat priduria, kad vertėtų nustoti kraustytis iš proto ir į viską pradėti žiūrėti paprasčiau: „Pasidarykime privalomus darbus, tačiau namams, šeimai dovanokime save pailsėjusius ir kupinus geros nuotaikos. Vyrams galvos skausmu tampa dovanos moterims, moterys tiesiog kraustosi iš proto dėl dovanų visai giminei, receptų, stalo dekoracijų, namų jaukumo, veiklų organizavimo. Gana. Į viską žiūrėkime paprasčiau. Viską darykime su lengvumu“.

Verslams – pagalbinės rankos

Prekybininkams besiruošiant Kalėdoms darbymetis prasideda dar vasarą. Užsakymai, transportavimo galimybės ir kaštai, pardavimai, reklama ir kiti rūpesčiai. Intensyvius procesus išgyvenantiems verslininkams Etaplius komanda taip pat primena apie lengvumą. Esą gerus rezultatus galima pasiekti kai kuriuos darbus patikint kitiems.

„Lengvai į Kalėdas kviečiame žiūrėti ir verslus. Žinoma, metas savo produkciją pristatyti jau dabar, tačiau į viską žiūrėkite paprasčiau. Nebūtina patiems tapti rašytojais, fotografais, socialinių tinklų filmukų kūrėjais. Darykite tai, ką mėgstate – parduokite, koordinuokite, o rašymą, montavimą, fotografavimą palikite savo srities profesionalams. Taip Kalėdos bus lengvos, produktyvios ir, svarbiausia, be rūpesčių“, – įsitikinusi Etaplius portalo vyr. redaktorė.

Regioninė mainų platforma šiais metais koja kojon žengia su šalies lyderiais. Lengvumas šiemet – daugelio miestų, organizacijų, verslų ir visuomenės veikėjų epicentre. „Paleidę į gyvenimą rubriką „Lengvos Kalėdos“ pastebėjome, kad šia kryptimi eina ir lyderiu Kalėdų pasakoje laikomas Kaunas, kuris žmonėms, kaip ir mes, ketina dovanoti plunksnų lengvumo Kalėdas ir eglutę. Lengvumo, ramybės idėją matome daug kur“, – pastebi I. Bagūnė.

Komandos narių nuomone, žmonėms, išgyvenantiems ekonominę krizę, karo neramumus, trūksta atsipalaidavimo, todėl šiemet naujienų platforma žada nors šiek tiek jo atnešti į kiekvienus namus.

Dar daugiau naujienų apie eglių įžiebimą ir pasiruošimą šventėms – Etaplius.lt rubrikoje „Lengvos Kalėdos“!REDAKCIJA REKOMENDUOJA