REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2023 m. Gruodžio 22 d. 11:11

Kalėdinis gerumo vakaras

Joniškis

Monika Melytė, Dovilė NavickienėŠaltinis: Etaplius.lt


287271

Kalėdos – gerumo ir dovanojimo metas. Artėjant gražiausioms metų šventėms – Šv. Kalėdoms, Joniškio rajono globėjų šeimos buvo pakviestos į Padėkos vakarą, kurio metu gražiausi žodžiai buvo dovanojami globėjams už jų meilę, rūpestį ir šilumą vaikams.

Gruodžio 21 d. Joniškio rajono vaiko ir šeimos gerovės centro Globos centras tradiciškai sukvietė globėjų šeimas į šventinį Kalėdinį vakarą. Renginio dalyvius pasveikino Joniškio rajono meras Vitalijus Gailius kartu su vicemere Vaida Aleknavičiene. Taip pat padėkos žodį tarė Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vyr. specialistė Aušra Jakūnienė.

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos patarėja Joniškio rajone Lina Kudriavcevaitė su kolegėmis vyr. specialistėmis Genovaite Eidukiene ir Lina Pranckuviene tarė ne tik padėkos žodžius, bet ir įteikė apdovanojimus globėjų šeimoms. Joniškio rajono vaiko ir šeimos gerovės centro direktorė Alma Bačianskienė nuoširdžiai padėkojo svečiams už dovanas ir nuoširdžius sveikinimus, globėjų šeimoms už jų ryžtą ir gerumą, Globos centro darbuotojams už kantrybę ir darbą vaiko globos srityje.

Oficialiai daliai pasibaigus svečiai buvo kviečiami prie gausaus vaišių stalo ne tik pasivaišinti, tačiau ir pabendrauti bei pasidžiaugti artėjančiomis šventėmis, galimybe susitikti ir pabūti kartu. Pasivaišinę ir pabendravę svečiai buvo kviečiami komandomis puošti kalėdines eglutes, jas pristatyti ir nusifotografuoti. Vakarą vainikavo bendra Kalėdinė daina ir dovanos globėjams.

Dėkojame šventės svečiams už šiltus padėkos žodžius ir dovanas globėjų šeimoms. Džiaugiamės globėjų šeimomis ir kuriamais stebuklais, vykstančiais ne tik šventiniu laikotarpiu.


Foto galerija:
REDAKCIJA REKOMENDUOJA