REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualu2020 m. Gruodžio 24 d. 06:30

Kalėdiniai sapnai: neretai išpranašauja būsimus lemtingus įvykius

Vilnius

Unsplash.com nuotr.

Reporteris AgnėŠaltinis: Etaplius.lt


157619

Ne už kalnų ir Naujieji metai. Gal laikas patikėti stebuklais?  Manoma, kad kalėdiniai ir naujametiniai sapnai pildosi. Be to, sapnai padeda suprasti, kokie metai mūsų laukia. Reikia tik teisingai išsiaiškinti. Beje, šventiniai sapnai skiriasi nuo įprastų. 

Prie gerų ženklų galima priskirti viską, kas susiję su gamta 

Ar sapnuojate sapnus pradedant Kūčių vakaru, per Šv. Kalėdas, Naujuosius metus ir po jų. O gal per Tris Karalius?! 

Šios šventės visada  ypač laukiamos ir kupinos stebuklų, kadangi pildosi norai ir lūkesčiai. Ne veltui sakoma, kad Šv. Kalėdos - stebuklų metas, nes ir sapnai tada laikomi pranašiškais.  Tačiau norint Kūčių naktį susapnuoti pranašišką sapną, prieš einant miegoti reikia įtemptai galvoti apie tai, ko labiausiai norite.  Kitaip tariant, jei visa siela  ir kūnu atsiduosite savo jausmams ir pasąmonei, tada galite gauti atsakymus į svarbiausius ir labiausiai jums rūpimus klausimus. Būtent pasąmonė ir atveria mums visas savo ilgai saugotas paslaptis. Tačiau sapnų kalba – simbolinė ir abstrakti, todėl aiškiai ir konkrečiai išvysti ateities vaizdą iš esmės neįmanoma. Bet jei sapno siužetas atrodo patraukliai, o pabudus nuotaika gera, tai paprastai ir prognozės būna geros. Prie gerų ženklų galima priskirti  viską, kas susiję su gamta: gražius gamtovaizdžius, švarų vandenį, šaltinio vandenį ar fontaną, žalią spalvą, sultingus vaisius ir uogas, saulę. 

Taigi, jei sapną susapnavote Kūčių naktį, prieš pat  Šv. Kalėdas, tai - ypatingas palaiminimas. Tačiau pranašiški, simboliniai sapnai  gali aplankyti ir šventėms pasibaigus. Tai yra pirmąjį Naujųjų metų mėnesį. Todėl visą sausio mėnesį galima laikyti ypatingu. Juk ir mėnesio pavadinimas susijęs su senovės romėnų mitologija, kur Janas (lot. Janus, o „yanuaris“ reiškia sausį) - vartų, durų, pradžios ir pabaigos dievas. Ne šiaip sau dažnas iš mūsų nuo Naujųjų metų stengiasi „atgimti“, pradėti naują gyvenimą! Todėl, jei susapnavote, kad einate per  duris, vartus, arką ar net per požeminę perėją, žengsite didelį žingsnį rimtų pokyčių link. Taip pat tikėtina ir nauja situacija ar naujas jūsų gyvenimo etapas, per kurį galite iš esmės pakeisti net savo likimą.

Gęstanti žvaigždė gali reikšti ir savęs praradimą

Biblijoje rašoma, kad gimstančio kūdikėlio Jėzaus vietą nušvietė staiga danguje pasirodžiusi ryški žvaigždė. Nors vieniems tai - neginčijama tiesa, kai kurie abejoja šios istorijos tikroviškumu. Bet ir didžiausi bedieviai širdies gilumoje ko gero tiki, kad  egzistuoja  kažkokia jėga, galinti padėti sunkią minutę, galinti nurodyti kelią kur toliau eiti ir ką daryti. Tai žmogaus asmeninė kelrodė žvaigždė. Juk neretai net nesusimąstydami pakeliame galvą į tamsų dangų, norėdami pamatyti savo žvaigždę.  Žvaigždė reiškia ir savęs atradimą, savo išskirtinumą, savo idėjų išreiškimą. Ne veltui  labiau ryškias asmenybes mes vadiname žvaigždėmis. 

Be to, legenda byloja, kad žvaigždės – tai visų gyvybių žemėje kopijos, žvaigždė atspindi žmogaus likimą ir jo misiją žemėje. Todėl, jei sapnuosite ryškią žvaigždę danguje, tai reiškia ženklą iš paties Aukščiausiojo. Kitaip tariant, gali paaiškėti jūsų misija žemėje arba atsiskleisti kuri nors didi idėja. Apskritai, jei susapnavote ryškią  žvaigždę – laukite sėkmės visose savo gyvenimo sferose. Tačiau, jei žvaigždė gęsta arba jos šviesa silpna – nieko gero nesitikėkite. Gęstanti žvaigždė  gali reikšti ir savęs praradimą. Ir priešingai - kai danguje įsižiebia žvaigždė, vadinasi, atsiranda viltis ir tikėjimas, situacija greitai išsispręs. 

Таip pat sapnavusiems žvaigždes, tarkim, ją radote kur nors žolėje arba netyčia pamatėte ant savo delno, gali reikšti ir apdovanojimą ar likimo dovaną. O jei sapnuojant patirsite džiaugsmo pojūtį, tai ir  realybėje tikėkitės malonių staigmenų. Sapnuoti krentančią žvaigždę tikrovėje reiškia praregėjimą, atsikvošimą arba prisiminimus apie trumpas, bet malonias ir aistringas gyvenimo akimirkas. 

Jei skrendate tarp žvaigždžių – ypatinga dvasingumo būsena

Tikriausiai daugelis žino, kad kai pamatai krentančią žvaigždę, reikia tuo metu galvoti apie savo didžiausią svajonę ar troškimą, norint, kad jie išsipildytų. Tiesa, sapne su šiais dalykais vyksta kiek kitaip. Tiksliau, viskas priklauso nuo jūsų emocijų. Jei nukritusi žvaigždė kelia gailestį, ją norite sugrąžinti į dangų – tikėtini praradimai arba pojūtis, kad jūs šiuo metu nesate aukštumoje. Tuo tarpu kai dangus būna nusagstytas „deimantais“ – mažytėmis spindinčiomis žvaigždutėmis,  gyvenimas žada  daug gėrybių ir neįtikėtiną džiaugsmą. O jei sapnuojate, kad skrendate tarp žvaigždžių - ypatinga dvasingumo būsena. Bet taip pat gali reikšti ir atotrūkį nuo realybės, galintis baigtis dideliu nusivylimu. Jei sapnuojate, kad žvaigždė atsispindi vandenyje gali reikšti vidinį ilgesį, sielos šauksmą, vienišumo pojūtį bei nusivylimą. Bet jei vanduo tuo metu skaidrus, o sapnuodami nepatiriate jokių neigiamų emocijų, vadinasi, esate pasirengę be išgyvenimų nutraukti esamus santykius arba atsikratyti ambicijų, arba džiaugtis savo pasiekimais. 

Žinia, penkiakampė (pentagrama) žvaigždė – seniausias pasaulyje simbolis, reiškiantis tobulą žmogų, harmoningus santykius ir tvirtą sveikatą. Ir dar, kad jus saugo Aukščiausiasis nuo piktavalių jėgų. Galų gale tai – dangaus ir žemės sąjunga. Jums prisisapnavusi penkiakampė žvaigždė primins penkias Kristaus dorybes, kurios būtinos, norint, kad žmogus tobulėtų. Tai – meilė, išmintis, tiesa, teisingumas ir gerumas. Tikėtina, realiame gyvenime jūs kartais ir pamirštate tai arba tai tas, ko jums dabar labiausiai reikia. Užtat aštuonkampė (betliejiška) žvaigždė simbolizuoja Dievo ir žmogaus draugystę. Todėl, jei ją susapnavote, vadinasi, žvaigždės jums palankios ir  nematoma, stipri jėga tarsi Angelas Sargas visada saugos jus.

Metai bus sėkmingi ir susapnavusiems krentantį sniegą

Sapnai, kuriuos sapnuosite naktį iš gruodžio  31 dienos į sausio 1 dieną, išsipildys per metus. Aiškintis juos reikia kruopščiai, atidžiai, nes juk jie žada svarbius įvykius. 

Jei sapnuojate save nepažįstamoje vietoje, vadinasi, jūsų laukia kelionė. Beje, visai tikėtinas ir gyvenamosios vietos pakeitimas. 

O jei sapnuojate, kad nuoširdžiai kalbatės su žinomu žmogumi, tikėtina, kad sulauksite paaukštinimo tarnyboje. Visų norų išsipildymą liudija sapnas, kuriame jūs puošiate naujametinę eglutę arba tiesiog matote eglutės papuošalus: burbulus, girliandas. Bet jei sapnuojate, kad išmetate eglutę lauk, laukite nemalonumų darbe ir kliūčių, kurias įveikti prireiks nemažai jėgų ir pastangų. 

Metai bus sėkmingi ir susapnavusiems krentantį sniegą. O jei sapne mėtysitės  sniego gniūžtėmis, tai realybėje būtinai įveiksite stiprų varžovą. 

Jei netekėjusi mergina per šventes sapnuoja pilną kibirą vandens, tai liudija, kad susituokus jos gyvenimas bus pilnavertis. O jei ji sapnuos vandenį, tekantį  iš čiaupo, santuoka subyrės tarsi į vandens lašus. Užtat jei mergina sapnuoja, kad eina įsikibusi į parankę vyrui, greitai bus jos vestuvės. Tačiau jei vyras nukreipia merginą jam žinoma kryptimi, tai šeimoje vadovaus būtent vyras. O jei sapnuojate, kad jums sunku eiti poroje ir pati bandote atrasti kelią, tai ir santuoka bus sudėtinga, prieštaringa, su daugybe išbandymų, kuriuos ne kiekviena moteris sugeba atlaikyti ir ištverti. 

Jei netekėjusiai merginai Kalėdų naktį prisisapnuos kuris nors gyvūnas, tai jo charakteris gali „atsispindėti“ ir būsimo vyro charakteryje. Pavyzdžiui, susapnuotas lakstantis katinas nurodys, kad būsimasis vyras bus linkęs eiti į kairę“, o jei sapnuojate prie kojų besiglaudžiantį šunį – tai ženklas. Vadinasi,  vyras bus ištikimas.

Svarbu prisiminti regėto sapno detales

Sapnai, kurie sapnuojami  gruodžio 23-28  dienomis dažniausiai byloja, kad jūsų norams bus lemta išsipildyti. Svarbiausia, pasistenkite prisiminti regėto sapno detales. Be to, tokius sapnus reikia aiškinti  tiesiogiai. Pavyzdžiui,  sapnavote, kad susituokėte. Tai pasikapstykite savo atmintyje ieškodami užuominos. Koks buvo metų laikas? Kuo buvo apsirengę tuo metu aplinkiniai? Kaip jūs atrodėte? Kokios buvote nuotaikos? Ir panašiai. Tai turėtų padėti jums suprasti, kada laukti ir tikėtis šio svarbaus įvykio. O gal laukiate karjeros žadėto šuolio ir sapnuojate, kaip jūs gaunate paaukštinimą? Tokiu būdu reikia atkreipti dėmesį į užuominas, už kokius būtent nuopelnus jus nusprendė apdovanoti aukštu postu. Kas žino, po tokio sapno realiame gyvenime gal būt nepraleisite bene svarbiausios savo gyvenime progos.

Teigiama, kad per Šv. Kalėdas dažniausiai sapnuojami lemtingi sapnai.  Jie nusako, kaip pasielgti vienoje ar kitoje gyvenimiškoje situacijoje. Tiesa, juos ne visada reikia suprasti pažodžiui. Todėl atkreipkite dėmesį ir į tai, ką kužda jūsų vidinis balsas, nuojauta ir intuicija. Net jei ir negalėtumėte prisiminti sapno, bet jei atsibusite gerai nusiteikę, su laimės ir džiaugsmo pojūčiu, vadinasi, metai bus sėkmingi.

Ryškia šviesa apšviečianti kambarį žvakė – sveikatos simbolis

O jei per Didžiąsias metų šventes jums prisisapnuos angelas, tai galite būti užtikrinti: jūsų laukia didelė laimė.

Be to, sėkmę liudija dovanos, kurias gausite sapne. Tiksliau, aiškinti tokį sapną galima kaip likimo dovaną: ateinančiais metais jums atsivers daug puikių galimybių, o jūsų uždavinys – jas išnaudoti.

Galite drąsiai tikėtis kitų pagalbos ir palaikymo, jei kalėdiniame sapne išvysite debesis ir pajusite vėjo dvelksmą. O žvakė, apšviečianti kambarį ryškia šviesa, - tai sveikatos simbolis.

Tikėtina, greitai įvyks nauja, perspektyvi pažintis, jei sapnuosite medžius: kuo jie tankiau pasodinti, tuo rimtesni bus jūsų santykiai. Bet ar jie bus ilgalaikiai, ar trumpalaikiai, galima išsiaiškinti pagal medžių išvaizdą. Stiprios, su lapais šakos byloja vaisingą sąjungą, o liauni, išsausėję medžiai nurodo, kad neverta pasitikėti partneriu.

Negana to, kalėdiniai sapnai nurodo ir jūsų meilės reikalus, laukiančius  ateityje. Jums nusimato greitos vestuvės, jei sapne pamatysite skraidančius drugelius arba vaivorykštę. O jei ištekėjusi moteris sapnuoja, kaip tuoktuvių žiedas nuslysta nuo piršto, rimtas signalas: jos santuokai iškilo didelė grėsmė.

Sapnai, susiję su materialine gerove

Tuo tarpu sapnai, kuriuos sapnuosite pasibaigus Trijų Karalių šventei (nuo sausio 7), paprastai išsipildo per pusmetį. Tai taip pat užuomina, kaip pasielgti vienoje ar kitoje situacijoje. Tiksliau, jei susapnuoti sapnai Kūčių naktį ar per Šv. Kalėdas liudija artėjančius didžiulius įvykius, tai sausio mėnesio sapnai padeda išspręsti tuo metu svarbiausias problemas ir labiausiai rūpimus klausimus.

Taigi, jei naktį iš sausio 7 į 8  sapnuojate, kad su kažkuo lenktyniaujate, norite užimti lyderio pozicijas, tai reiškia, kad jums pavyks įgyvendinti savo sumanymus. Taip pat, kad atrasite teisingą sprendimą arba išėjimą iš keblios stiaucijos.

Sausio 8- 9 dienomis sapnuojami sapnai laikomi tuščiais ir jie, suprantama, iš esmės nieko nereiškia.

Sausio 10 -11 dienų sapnai padeda išsiaiškinti santykius ir padėtį šeimoje, artimųjų likimą, norų išsipildymą, susijusį su namų židinio išsaugojimu, ramybe ir palaima. O į sausio 12 naktį sapnuojami sapnai padeda sužinoti, kaip įveikti finansinius sunkumus arba karjeros perspektyvas, susijusias su didesniu atlyginimu. Tai vadinamieji sapnai, susiję su materialine gerove.

Atsakymą galite išgirsti ir iš sapne matyto žmogaus lūpų

Užtat sausio 13 nakties sapne turėtų nurimti jūsų sielos būsena, išgyvenimai, nors iš tikrųjų nieko naujo ir nesužinosite. Įpusėjus sausiui viename iš savo sapnų turėtumėte sulaukti atsakymą į vieną jums labai svarbų klausimą. Tiesa, jis gali nuskambėti iš sapne matyto žmogaus lūpų. Bet jis gali būti miglotas, neaiškus. Tai yra labiau pasireikšti simboliškai.

Tuo tarpu pakankamai aiškios užuominos sapne, kaip įveikti savo varžovą ar varžovę, galite sulaukti sausio 15 naktį.

Užtat sausio 1 6 ar 17 dienomis galite susapnuoti sapną, susijusį su problemos sprendimo būdais. Sapno, atskleidžiančio jūsų meilės ir tarpusavio santykius su mylimu žmogumi, galima tikėtis sausio 18-osios naktį.

Taip pat sausio mėnesį galite susapnuoti sapną, neatsiejamo nuo jūsų gyvenimo. Jis neretai išpranašauja būsimus lemtingus įvykius, kurie gali įvykti ir po kelių metų.

Sapnai – tai ir savotiška kelrodė žvaigždė

„Išsikviesti“ pranašiškus sapnus per Didžiąsias metų šventes galima atitinkamai nusiteikus: užduokite sau labiausiai rūpimą klausimą, paskui prieš užmiegant mintyse jį keletą kartų  iš lėto, įdėmiai pakartokite. Jei norite susapnuoti savo būsimą vyrą ar tiesiog mylimą žmogų, prieš einant miegoti po pagalve pasidėkite įvyniojusios į natūralaus audinio skiautę ir surišusios ją juostele, džiovintų arba šviežių rožių lapelių, aromatingo jazmino, akacijų, medetkų žiedų. Ir vėl mintyse pakartokite savo didžiausią norą.

Ir netrukus įsitikinsite, kad pirmąjį Naujųjų metų mėnesį iš tikrųjų galima pavadinti stebuklingu. Tai ir bus jūsų savotiška kelrodė žvaigždė, nušviečianti kelią, kuriuo reikia drąsiai žengti ir neišsukti iš jo dėl menkausios nesėkmės ar pasitaikiusios kliūties.

logo2-patarimupasaulis.pngREDAKCIJA REKOMENDUOJA