REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Gatvė2022 m. Gruodžio 22 d. 14:58

Kaip sutaupyti perkant naujas padangas?

Lietuva

Etaplius.LTŠaltinis: Etaplius


254753

Sutaupyti pinigų automobilio padangoms nereiškia pirkti pigiausią modelį. Kadangi šiandieninės padangos tarnauja ilgiau, laikui bėgant sutaupysite pinigų pirkdami geresnes, aukštesnės kokybės padangas. Deja, padangos yra vienas brangiausių transporto priemonių priežiūros elementų. Tačiau yra keletas būdų, kaip sutaupyti šimtus eurų.

Naujos padangos yra viena iš svarbiausių jūsų transporto priemonės dalykų, todėl jomis dažnai piktnaudžiaujama. Geros padangos yra svarbios bendram jūsų automobilio saugumui ir vairavimo komfortui. Važiavimas plikomis padangomis neigiamai paveiks stabdymą ir vairo valdymą. Štai keli patarimai, padėsiantys nusipirkti geriausias padangas, atitinkančias jūsų poreikius.

Padangų pardavėjai, taip pat ir internetiniai, dažnai siūlo kuponus, kuponų kodus, nuolaidas paštu. Šios akcijos gali sutaupyti pinigų. Tačiau būtinai išnagrinėkite detales, kad įsitikintumėte, jog sandoris sudarytas dėl norimų padangų ir nėra jokių paslėptų mokesčių.

Kitas pinigų taupymo būdas: pasinaudokite 30 dienų žemos kainos garantija. Daugelis mažmenininkų gerbs konkurentų mažesnę reklamuojamą kainą už tos pačios markės ir modelio padangas iki 30 dienų nuo pirkimo. Jei tas mažmenininkas ims mažesnį mokestį už kai kuriuos papildomus mokesčius, pvz., padangų montavimą, balansavimą ir išmetimą, jūs sutaupote.

Nešvaistykite pinigų pirkdami netinkamas padangas. Patikrinkite savininko vadovą arba lipduką ant vairuotojo durų, kad surastumėte tinkamą jūsų transporto priemonės padangų dydį. Kadangi daugelis transporto priemonių komponentų yra skirti tam tikro dydžio padangoms, transporto priemonių gamintojai primygtinai rekomendavo jūsų automobilio ar sunkvežimio padangas pakeisti tokio paties dydžio padangomis, kurios buvo pagamintos iš gamyklos.

Padangų naudojimo trukmės pailginimas yra geriausias būdas sutaupyti pinigų. Įsigykite oro slėgio matuoklį ir naudokite jį kas mėnesį, kad padangos būtų pripūstos iki gamintojo rekomenduojamo slėgio. Patikrinkite, ar padangos nėra neįprastai susidėvėjusios ar nepažeistos. O padangų subalansavimas bei ratų sulygiavimas pagal transporto priemonės gamintojo techninės priežiūros grafiką labai padidina padangų tarnavimo laiką.

Ieškokite internetinių padangų pardavėjų, kurie atsiųs jūsų padangas tiesiai jūsų mechanikui arba vienam iš jų patvirtintų nepriklausomų montuotojų ir kurie sumontuos bei subalansuos padangas be papildomo mokesčio. Daugelis internetinių mažmenininkų padangas pristato nemokamai ir siūlo mažas arba nekainuojančias pavojaus kelyje garantijas.

ReklamaREDAKCIJA REKOMENDUOJA