REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Grožis2023 m. Rugpjūčio 23 d. 09:49

Kaip pasipuošti vestuvių viešniai?

Lietuva

Etaplius.LTŠaltinis: Etaplius


276079

Gavus kvietimą į vestuves, dažniausiai neramina vienas esminis klausimas – ką reikės apsirengti. Norisi, kad apranga atitiktų etiketo taisykles ir tuo pačiu leistų jaustis bei atrodyti stilingai. Surasti tokius drabužius tikrai nėra sudėtinga – jei nežinote, kaip pasipuošti einant į vestuves, tai padaryti Jums padės žemiau pateikti patarimai.

Aprangos kodas

Tai yra svarbiausias veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti renkantis, ką dėvėti vestuvėse. Daugelis jaunavedžių parenka jį atsižvelgdami į sezoniškumą ar šventės tematiką – tai nebus tas atvejis, kuomet reikėtų laužyti taisykles ir pabrėžti savo išskirtinumą. Daugiau eksperimentuoti bus galima tik tuo atveju, jeigu kvietime aprangos kodas nebuvo nurodytas. Tačiau kitais atvejais turėtumėte pasidomėti, ar reikės vakarinės, ar užteks kokteilinės suknelės, o galbūt jaunieji pageidauja, kad apsirengtumėte elegantiškai, bet pakankamai paprastai. Jei nesate tikri, ar teisingai supratote tematiką, verčiau pasikonsultuokite su šventės kaltininkais – juk norisi, kad ši diena jiems būtų būtent tokia, apie kokią jaunieji svajoja.

Sezonas

Jei jaunavedžiai paliko pakankamai daug laisvės išsirinkti šventinę aprangą, atsižvelgusios į sezoną, tai galėsite padaryti dar paprasčiau.

  • Vasaros sezonu patariama rinktis gerai kvėpuojančius, lengvus audinius. Puikiai tinka trumpesnės ar vidutinio ilgio suknelės.
  • Rudeniui rekomenduojami ryškūs brangakmenių tonai, atspindintys besikeičiančius metų laikus. Galite rinktis vidutinio ilgio ar ilgas sukneles bei tamsesnius kelnių kostiumėlius.
  • Žiemą tinka klasikiniai ar netgi šiek tiek blizgūs rūbai. Jei vilkėsite suknelę be rankovių, apsvarstykite galimybę apsigaubti šiltesne skraiste ar šaliku.
  • Pavasarį pastelinės spalvos ir gėlių raštai yra kone geriausias pasirinkimas. Gėlėta kelius siekianti suknelė yra tai, ką šiuo sezonu turėtumėte apsvarstyti pirmiausiai.

Šventės vieta

Vestuvių vieta taip pat padės suprasti, kokia apranga būtų pati tinkamiausia. Tikėtina, kad ruošdamiesi šventei kaimo sodyboje apsirengsite kiek kitaip, nei keliaudami į prabangią pokylių salę. Jei šventė vyks pajūryje, bus galima pasipuošti trumpa, lengva suknele, tačiau jeigu dalis ceremonijos vyks bažnyčioje, turėtumėte vengti pernelyg atvirų, pečius apnuoginančių rūbų. Tiesa, vulgari apranga nebus sveikintina nei vienoje šventės vietoje.

Pagal ją reikėtų rinktis ir tinkamiausią avalynę. Jei būsite lauke, labiau tiks batai storesniais kulnais, kurie neleis Jums nugrimzti į žemę. Tačiau jeigu šventė vyks patalpoje, drąsiai galite rinktis ir plonesnius kulniukus – žinoma, jei pačios su jais jaučiatės patogiai.

Rūbų spalvos

Dažniausiai patariama vengti dviejų spalvų – juodos ir baltos. Pastaroji priklauso nuotaikai, o juoda daugeliui asocijuojasi su laidotuvėmis. Tiesa, šis aspektas negalioja vyrams, o kartais jaunieji noriai priima bent vieną ar netgi abu šiuos atspalvius, tačiau jeigu kvietime nėra nurodyta kitaip, nesuklysite jų atsisakydamos. Saugiausia visuomet yra rinktis neutralias spalvas, tokias kaip smėlinė, pilka ar tamsiai mėlyna, tačiau galima pažaisti ir su ryškesniais atspalviais. El. parduotuvėje Pigu.lt proginės suknelės pasižymi plačiu asortimentu – čia tikrai atrasite sau tinkamiausią.

Aksesuarų pasirinkimas

Turėkite omenyje, kad juvelyriniai dirbiniai užbaigia Jūsų įvaizdį, tad išsirinkusios suknelę, turėtumėte pagalvoti, kokius papuošalus prie jos priderinsite. Jei drabužiai bus kuklesni, dėmesį galima nukreipti į žavingą vėrinį ar blizgius auskarus, tačiau persistengti šiuo atveju tikrai nereikėtų. Įvaizdis gali būti pakankamai ryškus ir įdomus, tačiau jis jokiu būdu neturėtų užgožti nuotaikos – tai aktualu kalbant apie kiekvieną pasirenkamą stiliaus detalę.

Atsižvelgusios į visus šiuos aspektus, turėtumėte pakankamai lengvai sukurti žavų įvaizdį, kuris yra tinkamas vestuvių viešniai. Rūbų ir aksesuarų įvairovės tikrai netrūksta – svarbu žinoti, ko tikimasi iš Jūsų ir ko pačios tikitės iš šventinės aprangos.

ReklamaREDAKCIJA REKOMENDUOJA