Notice: Undefined index: etapliusAdmin in /home/alfa/subdomains/etaplius/straipsnisDESKTOP.php on line 3
ETAPLIUS - Kaip išvalyti skalbimo mašiną?
REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Namai2024 m. Vasario 21 d. 13:42

Kaip išvalyti skalbimo mašiną?

Lietuva

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.lt


292692

Labai svarbu palaikyti skalbyklės švarą, kad drabužiai būtų švieži ir švarūs po kiekvieno skalbimo. Laikui bėgant skalbyklėse gali susikaupti skalbimo priemonių likučių, audinių minkštiklio ir mineralinių medžiagų iš vandens, dėl to atsiranda nemalonus kvapas ir gali sumažėti skalbyklės efektyvumas. Pateikiame veiksmingo skalbyklės valymo vadovą, kuriame žingsnis po žingsnio aprašoma, kaip efektyviai išvalyti skalbyklę.

1 žingsnis: ištuštinkite skalbyklę

Prieš pradėdami valymo procesą įsitikinkite, kad skalbyklė yra visiškai tuščia. Taip galėsite pasiekti visas mašinos dalis be jokių kliūčių.

2 žingsnis: pasirinkite valymo priemonę

Skalbimo mašinai valyti galite naudoti kelias valymo priemones. Baltasis actas ir valgomoji soda yra populiarūs, natūralūs pasirinkimai, kurie veiksmingai pašalina kvapus ir susikaupusias nuosėdas. Arba galite naudoti komercinį skalbimo mašinų valiklį, kurį galima rasti daugelyje parduotuvių, įskaitant ir tas, kuriose parduodamos skalbimo mašinos iš varle.lt.

3 veiksmas: paleiskite karšto vandens ciklą

Nustatykite skalbimo mašiną paleisti karščiausią ciklą su aukščiausiu vandens lygio nustatymu. Jei naudojate actą ir valgomąją sodą, į skalbimo priemonės dozatorių įpilkite 2 puodelius baltojo acto ir minutę paleiskite skalbyklę, kad actas tolygiai pasiskirstytų. Tada įberkite ½ puodelio valgomosios sodos tiesiai į skalbyklės būgną ir tęskite skalbimo ciklą. Naudodami komercinius valiklius, vadovaukitės ant pakuotės pateiktomis instrukcijomis.

4 veiksmas: pristabdykite ciklą

Kelias minutes maišę skalbyklę, pristabdykite ciklą ir leiskite actui, sodai arba valikliui valandą pabūti būgne. Taip valymo tirpalas įsigers į visas skalbyklės vietas ir suskaidys susikaupusias nuosėdas.

5 veiksmas: užbaigti ciklą ir nuvalyti

Po valandos atnaujinkite ciklą ir leiskite jam baigtis. Baigę ciklą, atidarykite skalbyklės dureles ir švaria šluoste nuvalykite būgno vidų. Būtinai nuvalykite gumines tarpines ir durelių sandariklį, nes šiose vietose gali užsilaikyti drėgmė ir šiukšlės.

6 veiksmas: išvalykite skalbimo priemonių dozatorių ir filtrus

Išimkite skalbiklio dozatoriaus stalčių ir visas nuimamas dalis, pamerkite jas į acto ir vandens tirpalą ir tik tada švelniai nušveiskite šepetėliu. Be to, patikrinkite skalbyklės naudojimo instrukciją, kad sužinotumėte, kaip išvalyti pūkelių filtrą (jei yra galimybė jį išvalyti). Čia gali susikaupti nešvarumų ir pūkelių, o tai gali turėti įtakos mašinos veikimui.

7 veiksmas: palikite atidarytas dureles

Po valymo palikite skalbyklės dureles ir skalbimo priemonių dozatoriaus stalčių atidarytus, kad visiškai išdžiūtų. Tai padeda išvengti pelėsio ir grybelio susidarymo drėgnoje aplinkoje.

Išvada

Reguliarus skalbimo mašinos valymas yra būtinas norint išlaikyti jos veikimą ir užtikrinti, kad jūsų skalbiniai būtų kuo švaresni. Tiems, kurie investavo į skalbykles iš https://www.varle.lt/skalbimo-masinos/ arba prižiūri senesnį modelį, ši paprasta ir veiksminga valymo procedūra gali padėti prailginti skalbyklės tarnavimo laiką ir pagerinti jos efektyvumą. Kas kelis mėnesius atlikdami šiuos veiksmus galite palaikyti geriausią skalbyklės būklę ir užtikrinti šviežius ir švarius drabužius po kiekvieno skalbimo.

ReklamaREDAKCIJA REKOMENDUOJA