REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Laisvalaikis2018 m. Liepos 19 d. 16:01

Ką veikti Druskininkuose: 15 įsimintiniausių pramogų ir lankomų objektų

Vilnius

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt


45832

Druskininkus visiškai pagrįstai galime vadinti vienu geriausių, o gal net ir pačiu geriausiu kurortu šalyje. Pramogų, atrakcijų ir lankomų objektų gausa Druskininkai jau kone lenkia didmiesčius, pajūrio kurortus, o ir veiklos Druskininkuose ras tiek ekstremalių pojūčių, tiek ir ramaus poilsio mėgėjai.

Poilsis Druskininkuose neprailgsta nė vienu metų laiku. Tad pateikiame 15 lankomų objektų – tiek pačių populiariausių, tiek ir jau šiek tiek primirštų, bet laiko patikrintų – sąrašą.

1. „UNO Park“

Nuotykių parke pramogauti kviečiami visi – nuo vaikų iki senjorų. Jame iš viso veikia 12 įvairaus sudėtingumo trasų, įrengti skrydžiui per Nemuną skirti lynai. 2,5 val. pramogų parke prabėga akimirksniu.

2. „Snow Arena“

Žiemos pramogų karalystėje rasite dvi pradedančiųjų trasas ir pagrindinę slidinėjimo trasą. Jei dar neteko stovėti ant slidžių ar snieglentės, slidinėjimo subtilybių pamokys profesionalus instruktorius.

2.jpg

3. Druskininkų vandens parkas

Parkas suskirstytas į kelias erdves – vaikų, 20-ies pirčių, bendrąją C zoną, tad pramogauti vieni ar su šeima galėsite net visą dieną. Po vienu vandens parko stogu rasite SPA erdvę, barų, restoranų bei 2 viešbučius, tad nakvynė Druskininkuose be rūpesčių – garantuota.

4. Grūto parkas

Grūto parkas – tai duoklė sovietmečiui, sovietmečio paminklų ir reliktų muziejus, nepaliekantis abejingų. Jame būtina apsilankyti bent kartą. Parko teritorijoje veikia kavinė, mini zoologijos sodas, atrakcionų parkas.

5. Lynų keltuvas

Viena naujesnių pramogų Druskininkuose – „Lynų kelias“. Lynų keltuvas padės pasiekti ne tik populiariausius Druskininkų objektus – „Snow Areną“ ir vandens parką, tačiau ir leis pasigrožėti mišku, Nemuno vingiu, miesto panorama.

3.jpg

6. Karolio Dineikos parkas

Šis parkas – tai fizinio ir dvasinio poilsio dermės oazė. Parke gausu takelių, lauko treniruoklių, įrengtos žaidimų aikštelės, poilsio zonos, poilsiautojai kviečiami maudytis po vandens kaskadomis, kaitintis pirtyse, degintis, atsigaivinti žolelių arbata ir išbandyti aerojonoterapiją.

7. Muzikinis fontanas

Druskininkus garsina pačioje miesto širdyje veikiantis muzikinis fontanas. Fontano lankytojai iš 126 dainų ir kūrinių sąrašo gali užsisakyti pageidaujamą, pagal kurią fontanas „šoks“. Fontanas veikia sezono metu, o žiemą greta jo įrengiamas kalėdinių žaliaskarių parkelis.

8. „Grožio šaltinis“ – gydyklų parkelis

Šalia Druskininkų gydyklos įkurtas nedidelis gydyklų parkelis, kuriame teka „Grožio šaltinis“. Jo sūrus vanduo saugo ir puoselėja odą, yra plačiai naudojamas įvairiais gydymo tikslais.

9. Meilės sala

Ties Druskininkais Nemune yra apie pusės kilometro ilgio Meilės sala, kurią geriausiai apžiūrėsite plaukdami laivu. XX a. prie salos buvo įkurtas paplūdimys, o į salą vedė tiltas. Be Meilės salos lankymo poilsis dviem Druskininkuose – tiesiog neįsivaizduojamas.

10. Senosios kapinės

Jei domitės praeitimi, aplankykite senąsias Druskininkų kapines: jose rasite Druskininkų miesto ir apylinkių įžymių žmonių kapų, įdomių paminklų su graudžiais, šiems laikams nebūdingais įrašais, koplytėlę.

11. „Žilvino“ takas

Šalia populiariosios „Eglės“ sanatorijos nusidriekęs „Žilvino“ takas, kurį supa tankūs kadagių masyvai. Druskininkiečiai teigia, kad šiame take oras – bene tyriausias visame mieste, tad neatsispirkite ypač tyro deguonies vonioms.

12. Kavinė-restoranas „Širdelė“

Garsi, jau daugiau nei prieš tris dešimtmečius įkurta kavinė – tikra menininkų ir bohemos atstovų užuovėja, išsaugojusi autentišką interjerą. Ir jūs apsilankykite ypatinga dvasia alsuojančioje Druskininkų vietoje.

4.jpg

13. Miesto muziejus

Druskininkų miesto muziejuje nuosekliai susipažinsite su miesto istorija ir dabartimi. Prabangioje viloje įkurtas muziejus turi įspūdingą terasą, kurioje vyksta įvairūs renginiai.

14. Druskininkų turgus

Jei svajojate apie legendomis apipintas Dzūkijos miškų gėrybes – grybus ir uogas, apsilankykite Druskininkų turguje. Čia ne tik įsigysite įvairių miško, daržo ir sodo gėrybių, bet ir pabendrausite su miestelėnais, „parsinešite“ geros nuotaikos.

15. Vijūnėlės parkas

Daug girdėjote apie Vijūnėlės parką ir dvarą, tačiau čia dar neteko lankytis? Suskubkite, kol dvaras dar nespėtas nugriauti. Parko teritorijoje rasite du tvenkinius, žaidimų ir tinklinio aikštes, skulptūrų, taką pėstiesiems ir dviratininkams.

Druskininkuose kone kasdien vyksta ir įvairiausių renginių – apie juos sužinosite Druskininkų turizmo centro interneto svetainėje. Druskininkai – tai miestas, kuriame veiklos gausu ekstremalių nuotykių mėgėjams, mėgstantiems ramybę gamtos prieglobstyje žmonėms, sporto, istorijos entuziastams, gurmanams, menininkams, mažiesiems padaužoms ir visiems, kurie pasiilgo tikro bei kokybiško poilsio.

Daugiau apie poilsį Druskininkuose skaitykite čia: http://blogas.geradovana.lt/laisvalaikis-ir-poilsis-druskininkuose/

ReklamaREDAKCIJA REKOMENDUOJA