REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kas naujo2023 m. Gegužės 26 d. 09:42

JUPOJA mini 25-ąjį gimtadienį: „Eternit Baltic“ atstovas pristato  fibrocementinius banguotus lakštus ir „Cedral“ dailylentes

Šiauliai

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.LT


268365

25-ojo gimtadienio proga prekybos centras JUPOJA pakvietė statybinių medžiagų gamintojų atstovus pasidalinti patarimais ir pristatyti savo produkciją. Devyniuose vaizdo įrašuose specialistai pasakojo apie naujoves, žarstė patarimus tiek profesionalams, tiek savarankiškai namus remontuojantiems mėgėjams. Primename, kad platų aukštos kokybės produktų asortimentą rasite JUPOJA prekybos centruose.

Šį kartą įmonės „Eternit Baltic“ produktų vadovas Donatas Bosas pristato „Cedral“ dailylentes namų fasadams ir fibrocementinius banguotus lakštus stogams.

Svarstantiems, kaip kokybiškai ir estetiškai sutvarkyti pastato fasadą, D. Bosas siūlo atkreipti dėmesį į „Cedral“ dailylentes. Tai itin aukštos kokybės, laikui nepavaldi išorės sienų apdaila, kuri ne tik gražiai atrodo, bet ir gali padidinti jūsų namo vertę.

Dailylentės universalios – jas galima montuoti tiek horizontaliai, tiek vertikaliai, tiek įstrižai. Priklausomai nuo to, kaip surinktas fasado karkasas, parinkti tvirtinimo elementai.

Specialistas pataria montuojant dailylentes atkreipti dėmesį į vėdinimą. „Palikite tarpą, kad visą laiką dailylentės gerai vėdintųsi ir jūs turėsite visas garantijas, nepriklausomai nuo to, ar yra naudoti visi originalūs profiliai“, – sako D. Bosas.

JUPOJA – viskas statybai, remontui ir Jūsų namų aplinkai po vienu stogu!

Mus rasite Šiauliuose (Sodo g. 26), Joniškyje (Turgaus g. 10), Naujojoje Akmenėje (V. Kudirkos g. 26), Kelmėje (Raseinių g. 17), Kuršėnuose (Ventos g. 154b) ir Pakruojyje (Vilniaus g. 18). E. parduotuvė

www.jupoja.lt

ReklamaREDAKCIJA REKOMENDUOJA