REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kas naujo2023 m. Gegužės 12 d. 09:16

JUPOJA mini 25-ąjį gimtadienį: „EJOT Baltic“ atstovas pristato smeiges fasadų šiltinimui

Šiauliai

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.lt


267041

25-ojo gimtadienio proga prekybos centras JUPOJA pakvietė statybinių medžiagų gamintojų atstovus pasidalinti patarimais ir pristatyti savo produkciją. Platų aukštos kokybės produktų asortimentą rasite JUPOJA prekybos centruose.

Šį kartą įmonės „EJOT Baltic“ techninis konsultantas Giedrius Raškauskas pristato vokišką prekės ženklą „EJOT“, tiekiantį statybų rinkai smeiges fasadų šiltinimui, įvairius profilius bei specialius montavimo elementus.

Tiems, kurie galvoja apie fasadų šiltinimą, G. Račkauskas siūlo rinktis kokybiškus ir patikimus produktus. Smeigė „EJOTHERM S1“ su plastikine įsukama vinimi pasižymi didelėmis ištraukimo jėgomis, tinka visoms šilumos izoliacinėms medžiagos, taip pat visiems paviršiams. Jos ilgis siekia 460 mm, tai suteikia galimybę pritvirtinti didesnio storio medžiagas.

Smeigėms montuoti konsultantas siūlo naudoti ribotuvą, kuris ne tik sutaupys 40 proc. darbo sąnaudų, bet ir užtikrins smeigės instaliavimo tikslumą.

JUPOJA – viskas statybai, remontui ir Jūsų namų aplinkai po vienu stogu!

Mus rasite Šiauliuose (Sodo g. 26), Joniškyje (Turgaus g. 10), Naujojoje Akmenėje (V. Kudirkos g. 26), Kelmėje (Raseinių g. 17), Kuršėnuose (Ventos g. 154b) ir Pakruojyje (Vilniaus g. 18). E. parduotuvė

www.jupoja.lt

ReklamaREDAKCIJA REKOMENDUOJA