REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kas naujo2023 m. Balandžio 28 d. 10:23

JUPOJA mini 25-ąjį gimtadienį: dažų karalių „Tikkurila“ stiprybė – vidaus ir fasado dažų spalvų pasirinkimas bei ekologiškumas

Šiauliai

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.LT


265739

25-ojo gimtadienio proga prekybos centras JUPOJA pakvietė statybinių medžiagų gamintojų atstovus pasidalinti patarimais ir pristatyti savo produkciją. Platų aukštos kokybės produktų asortimentą rasite JUPOJA prekybos centruose.

Šį kartą „Tikkurila“ akademijos konsultantas Andrius Dryžas pasakoja apie suomiškus dažus ir lakus, skirtus vidaus ir lauko darbams.

„Tikkurila“ akademijos konsultantas primena, kad įmonė veikia jau daugiau nei 160 metų, o Lietuvoje savo produkciją pristato daugiau nei 25 metus, todėl produkciją išbandė ir jos kokybe neabejoja daugelis. Visus šiuos metus prekybos centras JUPOJA ir „Tikkurila“ yra ištikimi partneriai, todėl patikimų, kokybiškų, Europoje vertinamų produktų galima ieškoti būtent šiame prekybos centre.

„Tikkurila“ prekės ženklas pasižymi tuo, kad daugiau nei 90 procentų dažų yra vandens pagrindu. Ekologija pasaulyje dabar yra bene svarbiausia tema, todėl iš gaminių vandens pagrindu daugiau nei 50 procentų produkcijos yra sertifikuoti ekologiniais ženklais.

Akademijos atstovas Andrius Dryžas sako, kad „Tikkurila“ stiprybė yra plati spalvų paletė – čia įmonės neįveiks nei vienas kitas gamintojas. Išskirtinis dėmesys čia yra ne tik vidaus apdailos spalvų gamai, bet ir fasadams, kur puikuojasi ne tik skandinaviškos pastelinės spalvos, bet ir itin ryškūs tonai. Ieškodami dažų mediniams, mūriniams fasadams ar cokoliams, galite pasinaudoti „Facade 760“ spalvynu, kuris puikiai atliepia visų klientų lūkesčius.

„Tikkurila“ ypač stipri rinkos dalis ir kalbant apie vidaus dažų spalvas. Įmonė kasmet diktuoja madas pristatydami metų spalvas interjerui. Andrius Dryžas išskiria, kad šių metų populiariausia spalva yra „V413 Rosy moment“, kuri simbolizuoja šiltą apsikabinimą – tai, ko mums trūko per pastaruosius pandemijos metus.

JUPOJA – viskas statybai, remontui ir Jūsų namų aplinkai po vienu stogu!

Mus rasite Šiauliuose (Sodo g. 26), Joniškyje (Turgaus g. 10), Naujojoje Akmenėje (V. Kudirkos g. 26), Kelmėje (Raseinių g. 17), Kuršėnuose (Ventos g. 154b) ir Pakruojyje (Vilniaus g. 18). E. parduotuvė

www.jupoja.lt

ReklamaREDAKCIJA REKOMENDUOJA