REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kultūra2024 m. Sausio 24 d. 15:59

Jubiliejiniame Jelgavos ledo skulptūrų festivalyje – unikalus požiūris į pasaulio lobius

Šiauliai

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.LT


290049

Šiauliuose surengtoje spaudos konferencijoje pristatytas vasario 2–4 dienomis Jelgavoje – Janio Čakstės bulvare ir Pasta saloje – įvyksiantis 25-asis jubiliejinis tarptautinis ledo skulptūrų festivalis.

Šiais metais 32 profesionalūs skulptoriai iš 11 šalių – Ukrainos, Indonezijos, Argentinos, Latvijos, Nyderlandų, Lietuvos, Estijos, Čekijos, Mongolijos, Jungtinės Karalystės (JK) ir Ispanijos – per ledo skulptūrą parodys savo unikalų požiūrį į pasaulio lobius. Festivalyje bus sukurtos 45 konkursinės skulptūros, tačiau iš viso bus eksponuojama daugiau nei 60 ledo objektų.

Spalvingiausiame žiemos renginyje Jelgavoje, be konkurse sukurtų darbų, taip pat veiks ledo baras, ledo pirtis, fotoskulptūros, ledo atrakcionai ir žaidimai.

Festivalis bus oficialiai atidarytas vasario 2 dieną 18 val. Pradžioje bus apdovanoti konkurso nugalėtojai, lankytojai galės stebėti ugnies šou, skulptūrų demonstracijas, koncertuos „Triānas Parks“ ir „Musiqq“.

Vasario 3 ir 4 dienomis į festivalį bus galima patekti nuo 10 iki 22 val. Šiomis dienomis įspūdingose ​​skulptūrų parodomosiose dvikovose bus galima stebėti, kaip ledas virsta meno kūriniais.

Vasario 3-iąją, pirmąją dienos pusę vaikai bus linksminami įdomiais vaidinimais. Vakare į sceną žengs vietinės ir Lietuvos muzikos žvaigždės: „Latgalīšu reps“, „AC/DC Project“ (Lietuva) ir Aija Andrejeva.

Vasario 4 dieną lankytojų lauks nuotaikingi vaidinimai visai šeimai. Vakaro programoje – populiarios šalies muzikos grupės „Patrisha“, „Labvēlīgais tips“ ir svečiai iš Šiaulių – grupė „Jonis“.


Foto galerija:
REDAKCIJA REKOMENDUOJA