REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2022 m. Liepos 1 d. 13:02

Joniškio rajono švietimo įstaigos bus reorganizuojamos

Joniškis

Joniškio rajono savivaldybės administracijaŠaltinis: Etaplius.LT


239057

Paskutinę birželio mėnesio dieną tarybos nariai rinkosi Joniškio rajono savivaldybės tarybos posėdžių salėje svarstyti 18 klausimų.

Posėdžio pradžioje meras Vitalijus Gailius pristatė salėje esančius svečius iš miesto-partnerio Novoselicos – tarybos nares ir merę Mariją Nikorič. Tarybos nariai buvo pakviesti tylos minute pagerbti žuvusių Ukrainos karių atminimą, kovojusių už savo šalies ir mūsų visų laisvę. Novoselicos merė M. Nikorič dėkojo Lietuvos Vyriausybei, Joniškio rajonui ir visiems mūsų šalies gyventojams už drąsiai išreikštą visokeriopą palaikymą, suteiktą materialinę ir kitą labai reikalingą pagalbą.

Posėdžio metu buvo pritarta Joniškio rajono savivaldybės kontrolės ir audito tarnybos 2021 metų veiklos ataskaitai.

Tarybos nariai pritarė reorganizavimo pokyčiams rajono švietimo įstaigų veiklose. Priimtas sprendimas reorganizuoti Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinę mokyklą, Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokyklą ir Joniškio r. Kriukų pagrindinę mokyklą sujungiant ir įsteigiant Joniškio r. pagrindinę mokyklą. Taip pat patvirtintas Joniškio rajono Žagarės vaikų lopšelio-darželio „Vyšniukas“ reorganizavimas prijungiant prie Joniškio r. Žagarės gimnazijos. Įgyvendinti pokyčiai padės užtikrinti efektyvesnį žmogiškųjų, finansinių ir materialinių išteklių panaudojimą.

Artėjant miesto dienos šventiniam savaitgaliui, kurio metu Joniškyje lankysis miestų-partnerių atstovai pritarta ir dar vienam tarptautinį bendradarbiavimą stiprinančiam sprendimo projektui – atnaujinti bendradarbiavimo sutartį su Duobelės krašto savivaldybe (Latvijos Respublika), kurią planuojama pasirašyti Joniškio miesto dienos šventės metu. Sutarties pagrindu bus tęsiamas bendradarbiavimas su kaimynine savivaldybe.REDAKCIJA REKOMENDUOJA