REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2022 m. Spalio 11 d. 08:28

Joniškio rajono savivaldybei – „Auksinė krivūlė“

Joniškis

Etaplius.ltŠaltinis: Joniškio rajono savivaldybės inf.


248251

Penktadienį, minint Lietuvos vietos savivaldos dieną „Auksinių krivūlių“ apdovanojimų renginyje pagerbtos labiausiai įvairiose srityse nusipelniusios šalies savivaldybės. Apdovanojimų metu visos šalies ministerijos, Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje bei Lietuvos verslo konfederacijos vadovai įteikė apdovanojimus konkrečiose srityse pasižymėjusioms savivaldybėms.

Renginyje garbingu „Auksinės krivūlės“ apdovanojimu įvertinta ir Joniškio rajono savivaldybė. Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija apdovanojo Joniškio rajono savivaldybę nominacijoje „Už lyderystę sveikatos apsaugoje“.

„Šiandien kreipiuosi į Joniškio rajono sveikatos sistemos atstovus ir jų lyderius. Ačiū jums už tai, kad kažkada savo artimųjų, bendramokslių ir mokytojų akivaizdoje prisiekėte bet kokiomis aplinkybėmis gelbėti žmogaus gyvybę ir sveikatą, prisiekėte savo veikloje būti sąžiningi, atsakingi, garbingi ir nesavanaudiški. Ačiū, kad šiuos savo priesaikos žodžius išpildote Joniškio krašte padėdami kiekvienam žmogui“, – atsiimdamas garbingą apdovanojimą sakė Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius.

Tradiciškai šventės metu buvo įteikti ir „Auksinės krivūlės“ riterio ženklai, skirti asmenims, nusipelniusiems Lietuvos savivaldai, jos plėtrai ir stiprinimui.

Šventės dalyvius sveikino LR Prezidentas Gitanas Nausėda, Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė, Seimo pirmininkė Viktorija Čimilytė-Nielsen ir Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentas Mindaugas Sinkevičius. Muzikinius kūrinius dovanojo dainininkė Monika Liu ir grupė „Biplan“ .

Septynioliktoje Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) „Auksinės krivūlės“ apdovanojimų šventėje dalyvavo Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė, mero patarėja Inga Karbauskienė, administracijos direktoriaus pavaduotojas Aivaras Rudnickas, tarybos nariai Mindaugas Balčiūnas ir Marcijonas Urmonas, Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus atvejo vadybininkė Alma Bačianskienė ir VšĮ Joniškio pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė Lina Martinaitienė.

Primename, kad Joniškio rajono savivaldybės veikla buvo ne kartą pastebėta ir apdovanota „Auksine krivūle“ nominacijose: „Stipri bendruomenė – stipri Europa“ už inicijuotą draudimą masiniuose renginiuose naudoti vienkartinius plastikinius indus ir „Už indėlį aktyviai naudojant ir vystant REGIA interaktyvų žemėlapį“.


Foto galerija:

resize_1200x900_dst_0663.jpg
resize_1200x900_dst_0508.jpg
resize_1200x900_20221007_173259.jpg
resize_1200x900_2022-10-07.jpg
dst_0674.jpgREDAKCIJA REKOMENDUOJA