REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2021 m. Gruodžio 8 d. 15:20

Joniškio rajono savivaldybėje pasveikintas Konstitucijos egzamino nugalėtojas

Joniškis

Reporteris BrigitaŠaltinis: Etaplius.lt


196861

Joniškio rajono savivaldybės vadovai susitiko su Joniškio „Aušros“ gimnazijos devintoku Marku Mikalkėnu, kuris Konstitucijos egzamine užėmė 3-ąją vietą 9–10 klasių grupėje. 

„Dėkojame už garsinamą Joniškio vardą ir linkime toliau domėtis pagrindiniu šalies įstatymu ir istorija“, – susitikimo metu kalbėjo Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius.

Gimnazistas jau trečius metus dalyvauja egzamine ir džiaugiasi savo pasiekimu.

„Nuo septintos klasės dalyvauju Konstitucijos egzamine. Labai patinka istorija, o Konstitucijos negalime atsieti nuo istorinių faktų. Sužinojęs apie organizuojamą Konstitucijos egzaminą labai norėjau išbandyti save ir pasitikrinti žinias“, – sakė M. Mikalkėnas.

Kiekvienais metais LR Teisingumo ministerija kartu su egzamino globėju Lietuvos Respublikos Prezidentu Gitanu Nausėda visus šalies piliečius ir gyventojus spalio 25-ąją kviečia pasitikrinti Konstitucijos žinias. Egzamine dalyvauti kviečiami visi Lietuvos piliečiai, mylintys savo šalį ir norintys dar geriau išmanyti pagrindinį Lietuvos įstatymą – Konstituciją.REDAKCIJA REKOMENDUOJA