REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2021 m. Lapkričio 8 d. 10:25

Joniškio rajono meras susitiko su Lietuvos Respublikai prisiekusiu Daminiku Sapoznikovu

Joniškis

Reporteris BrigitaŠaltinis: Etaplius.lt


193394

Penktadienį Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius ir administracijos direktorius Tomas Armonavičius susitiko su Lietuvos Respublikai prisiekusiu Daminiku Sapoznikovu.

Meras, įteikdamas Lietuvos valstybės vėliavą ir  LR Konstituciją, pasidžiaugė D. Sapoznikovo pasirinkimu tapti Lietuvos visuomenės nariu. „Džiaugiamės, kad Lietuvos valstybei prisiekė joniškietis. Linkiu sėkmės kuriant gyvenimą laisvoje ir nepriklausomoje Lietuvoje.“, – sveikino meras. 

D. Sapoznikovas padėkojo Joniškio rajono savivaldybės merui ir administracijai už pagalbą tvarkant dokumentaciją dėl pilietybės gavimo bei papasakojo apie ateities planus.

D. Sapoznikovas gimė ir užaugo Baltarusijoje, tačiau turi lietuviškų šaknų – tėtis iš Žagarės.

Ketvirtadienį Vidaus reikalų ministerijos Baltojoje salėje vyko priesaikos Lietuvos Respublikai ceremonija.  Iškilmių metu  jaunuolis prisiekė būti ištikimas Lietuvos Respublikai, gerbti Lietuvos valstybinę kalbą, kultūrą ir papročius, stiprinti Lietuvos demokratijos ir teisinės valstybės pagrindus. D. Sapoznikovui Lietuvos Respublikos pilietybė suteikta Lietuvos Respublikos Prezidento dekretu.

 REDAKCIJA REKOMENDUOJA