REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2022 m. Gegužės 10 d. 14:34

Joniškio rajono meras lankėsi Ukrainoje

Joniškis

Reporteris BrigitaŠaltinis: Etaplius.lt


216271

Gegužės 7–8 dienomis  Joniškio r. savivaldybės meras Vitalijus Gailius drauge su administracijos direktoriaus pavaduotoju Aivaru Rudnicku lankėsi bendradarbiaujančio miesto Novoselicos (Ukraina) savivaldybėje.

Savivaldybės atstovai į Novoselicą vyko paminėti miesto gimtadienio. Karo siaubiamoje šalyje šiemet jis pasitiktas kitaip – su jauduliu ir nerimu. Visgi V. Gailius liko sužavėtas ukrainiečių dvasia, kovingumu ir tikėjimu.

„Vizitas Novoselicoje miesto gimtadienio proga trumpas, tačiau labai intensyvus ir prasmingas. Savo šventės dieną miestas minėjo kitaip nei įprasta – kukliai, tačiau išdidžiai! Nepalaužta valia – nors ir girdint perspėjimus apie gresiantį oro pavojų, motyvuotai, nes yra įsitikinę savo pergale ir visos Ukrainos išlaisvinimu, prasmingai, nes vieningi kaip niekada. Vieningi – kaip ir visa Ukraina“, – rašė meras.

  Savivaldybės atvežtas dar vienas humanitarinis krovinys (turniketai ir kitos medicininės priemonės) jau tą pačią dieną buvo išsiųstas kariams.REDAKCIJA REKOMENDUOJA