REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2020 m. Rugsėjo 18 d. 11:01

Joniškio rajono meras aplankė visiems joniškiečiams gerai žinomą veterinarą

Joniškis

Budintis BudėtojasŠaltinis: Etaplius.lt


146284

Vakar Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius susitiko su Kalnelyje gyvenančiu ir visiems joniškiečiams, turintiems augintinių, puikiai pažįstamu veterinarijos gydytoju Rimantu Liudvinaičiu.

Rimantas Liudvinaitis prieš keliolika metų išgelbėjęs iš mirties gniaužtų ir suteikęs antrą gyvenimą rajono vadovo augintiniui yra ne tik puikus savo srities specialistas, bet ir žmogus, kuris savo turimą laisvalaikį skiria sveiko gyvenimo būdo propagavimui – kelionėms dviračiu ir pėsčiomis. 
Kartu su Lietuvos karių asociacijos Keliautojų klubu šią vasarą R. Liudvinaitis nuvažiavo dviračiu daugiau nei 1000 km prasmingoje akcijoje, kurios metu aplankytos didžiosios šalies ligoninės, o jų medikams padėkota už ištvermę ir pareigą kovojant su koronaviruso pandemija.
Susitikimo metu tiek gydytojas, tiek rajono meras kalbėjo apie fizinio aktyvumo naudą ir mėgstamų pomėgių turėjimo svarbą. Sportas, fiziniai užsiėmimai ne tik stiprina fiziškai, bet ir ugdo ištvermę, gerina emocinę būklę.
„Šią Europos judumo savaitę tiesiog negalėjau nepasakyti AČIŪ R. Liudvinaičiui, kuris savo prasmingoje kelionėje – dviračių žygyje per Lietuvą – garsino ir mūsų Joniškio kraštą“,– kalbėjo rajono meras V. Gailius.REDAKCIJA REKOMENDUOJA