REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2020 m. Rugpjūčio 6 d. 14:43

Joniškiečių piknikas Rygoje atidedamas

Šiauliai

Reporteris SkaistėŠaltinis: Etaplius.lt


141026

Nenumaldomai artėjant rugsėjo 1-ajai – naujai mokslo metų pradžiai, Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius surengė pasitarimą dėl joniškiečių pikniko Rygoje organizavimo.

„Kai pasaulyje kasdien stebimas koronaviruso pandemijos plitimas ir sergančiųjų skaičiai auga, negalime rizikuoti savo, šeimos, artimųjų, į mokyklas norinčių sugrįžti vaikų sveikata. Turime imtis atitinkamų priemonių, kad ateityje būtų išvengta mūsų pačių klaidų, kurios gali turėti neigiamos įtakos mūsų bendruomenės narių sveikatai. Noriu, kad rugsėjo 1 dieną vaikai grįžtų į mokyklą, jų tėveliai – į darbo vietas po vasaros atostogų, o svarbiausia, kad visi būtų sveiki. Dėl minėtų priežasčių siūlau joniškiečių pikniką Rygoje atšaukti. Šio renginio tradicijos neatsisakome ir jis būtinai įvyks ateityje“, – sakė rajono vadovas.

Jo mintims antrino ir Rygos lietuvių vidurinės mokyklos direktorė Jolanta Nagle. Ji kalbėjo, kad Latvijoje Vyriausybė yra parengusi rekomendacijas, kuriomis reikia vadovautis ruošiantis naujai mokslo metų pradžiai. Dėl šios priežasties šiuo metu renginių organizuoti nerekomenduojama.

Kadangi preliminari renginio programa jau buvo parengta, pakviesti meno mėgėjų kolektyvai ir renginiui pasiruošta, tad pasitarimo metu nutarta joniškiečių pikniko Rygoje neatšaukti. Nutarta jį atidėti ir organizuoti šventę tada, kai sumažės esamos rizikos visuomenės sveikatai.

Joniškiečių piknikas Rygoje turėjo įvykti rugpjūčio 15 dieną.REDAKCIJA REKOMENDUOJA