REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2024 m. Vasario 16 d. 17:09

J. Navalnaja: V. Putinas turi būti nubaustas už žiaurumus prieš Rusiją

Pasaulis

Youtube stopkadras

Etaplius.ltŠaltinis: BNS


292260

Prezidentas Vladimiras Putinas turi būti patrauktas atsakomybėn už žiaurumus, kuriuos jis įvykdė prieš savo šalį ir Aleksejaus Navalno šeimą, po opozicijos lyderio mirties Rusijos kalėjime penktadienį pareiškė jo žmona.

„Norėčiau, kad Putinas ir visi jo darbuotojai [...] žinotų, kad jie bus nubausti už tai, ką padarė mūsų šaliai, mano šeimai ir mano vyrui“, – Miuncheno saugumo konferencijoje sakė Julija Navalnaja.

„Turėtume šiandien kovoti su šiuo siaubingu režimu Rusijoje. Vladimiras Putinas turėtų būti asmeniškai patrauktas atsakomybėn už visus žiaurumus, kuriuos jie įvykdė mūsų šalyje per pastaruosius metus.“

Miunchene J. Navalnaja susitiko su JAV valstybės sekretoriumi Antony Blinkenu (Entoniu Blinkenu). Jis pareiškė jai savo užuojautą ir pakartojo, kad už A. Navalno mirtį yra atsakinga Rusija.

Tačiau A. Navalno motina Liudmila Navalnaja sakė, kad nenori girdėti jokių užuojautų.

„Mačiau savo sūnų 12 dieną kolonijoje, turėjome susitikimą. Jis buvo gyvas, sveikas ir linksmas“, – parašė ji socialiniame tinkle „Facebook“. Jos žodžius citavo nepriklausomas laikraštis „Novaja gazeta“.REDAKCIJA REKOMENDUOJA