REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Veidai2024 m. Kovo 13 d. 18:45

J. Jarutis įgyvendino dar vaikystėje užgimusią savo senelio svajonę

Lietuva

@TV3

Etaplius.ltŠaltinis: Pranešimas spaudai


294708

Jau visai netrukus dainininkai Justinas Jarutis ir Greta Jančytė-GJan susitiks neeilinėje kovoje, kurioje vienintelis ginklas – per muziką atsiskleidęs jų talentas. Kas taps šios kovos nugalėtoju, nuspręs tik žiūrovai. „Reikia kovoti ne kumščiais, o natomis“, – apie šią dvikovą sakys Justinas ir kartu su Greta šį trečiadienį TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ leisis į atvirą pokalbį apie laukiantį iššūkį.

Tai – „Red Bull Soundclash“ dvikova, kurioje J. Jarutis ir GJan gyvai Šiauliuose susitiks jau balandžio 5-ąją, o TV3 televizijos žiūrovai visa tai išvys jau gegužės 12-ąją. Dainininkei tokia kova bus pirmoji, o štai Justinas vienąkart tai jau yra patyręs su Monika Pundziūte-Monique. Tiesa, tąkart trūko svarbiausio dalyko – didžiulės minios, kuri savo palaikymo šūksniai nusprendžia, kuris atlikėjas labiau vertas nugalėtojo titulo.

„Ta kova vyko tuščioje arenoje, karantino metu, todėl minios nebuvo. Žmonės už mus balsuoti galėjo tik per ekraną, su telefonais. Todėl tikro soundclasho dar nesu patyręs – labai noriu tai patirti. Pats esu buvęs pirmajame, kai „G&G Sindikatas“ kovojo prieš Marijų Mikutavičių, ir tai buvo wow“, – pasakos jis.

Ir nors artėjant lemtingai kovos dienai įtampa tarp Justino ir GJan neabejotinai augs, šį vakarą laidoje jie vienas kitam sakys tik gražiausios žodžius. GJan pastebės, kad Justinas – ne tik labai gražus ir talentingas vyras, bet ir pasižymintis labai šarmingu balsu.

„Aš apie Gretą irgi pasakysiu tik teigiamus dalykus. Mes, neva, kovojame, bet iš tiesų aš vertinu jos muzikalumą ir tai, kaip ji ir jos komanda dirba jau labai ilgą laiką. Jie visa tai daro pagal save: užtikrintai ir nesivaikydami absoliučiai jokių trendų, pigių ir greitų dalykų. Aš tai labai vertinu“, – kolegei komplimentų negailės ir J. Jarutis.

Abu laidoje atskleis ir tokių asmeninių detalių, kurių daugelis nežino. Štai GJan papasakos ne tik apie sunkų laiką mokykloje, bet ir atskleis priežastį, kodėl praeityje yra pakeitusi bent 5 mokyklas. Vis dėlto būtent Šiauliai galiausiai papirko merginos širdį – ji šiame mieste kadaise nusprendė likti ilgesniam laikui.

„Kai man suėjo 17 metų, išėjau iš namų ir perėjau į pačią geriausią mokyklą visoje Lietuvoje – bent jau man. Tai – Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija. Man ten labai patiko. Nuo ryto iki vakaro darydavome tai, kas būdavo susiję su mūsų specialybe. Jos buvo kelios – menai, muzika ir teatras. Iš pradžių įstojau į muziką, bet kai supratau, kad nepatempsiu, perėjau į

menus. Niekas mano šeimoje nesitikėjo, kad aš dainuosiu ar kursiu dainas – visi galvojo, kad būsiu menininkė, nes baigiau daug meno mokyklų“, – atskleis ji bei pridės, kad viena iš priežasčių, paskatinusių GJan persikelti į Šiaulius, buvo ir jos mylimasis Rokas.

Tuo tarpu Justinas papasakos, kad jis muzikuojantis savo šeimoje visuomet buvo ne vienintelis. Tačiau didžiausia staigmena ir jam pačiam tapo jo senelis Jonas.

„Su mano seneliu yra labai keista istorija. Kaip dainuoja senelis Jonas, aš anksčiau niekuomet negirdėdavau. Tačiau vienu momentu per visus mūsų apsilankymus ir šventes jis pradėjo dainuoti. O kadangi jis tą darė vis dažniau, mes su sese pasikvietėme jį į Vilnių ir kartu įrašėme keletą kūrinių atsiminimui. Jis turi labai gražų balsą. Senelis man pasakojo, kad visą gyvenimą nuo vaikystės norėjo būti dainininku, tiesiog viskas ne taip susiklostė. O didžiausias pavyzdys jam buvo Virgilijus Noreika“, – pasakos jis.

Justinas neslėps ir dabar seneliui pasiūlantis kur nors kartu padainuoti, tačiau senelis dažnai numoja ranką sakydamas, kad viskas vyksta kiek per greitai. Nepaisant to, žiūrovai laidoje išvys vaizdo įrašą, kuriame jiedu dainuoja kartu. Tai ypač sužavės laidos vedėją Justiną Jankevičių – anot jo, nėra nieko gražesnio už tai, kai anūkas įgyvendina seną senelio svajonę. „Manau, kad senelis turėtų būti 9 danguje“, – sakys J. Jaručiui laidos vedėjas.

Kas privertė GJan pakeisti ne vieną mokyklą? Į kokius konfliktus mergina nuolat įsiveldavo? Kodėl Justinas savo karjeros pradžioje dainuodavo tik angliškai? Kuo abu atlikėjus labiausiai žavi jų laukianti dvikova? Visa tai – jau šį vakarą.

„Gero vakaro šou“ – trečiadieniais, 19.30 val. per TV3!REDAKCIJA REKOMENDUOJA