REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Politika2024 m. Vasario 27 d. 14:20

J. Džiugelis nevadovaus Seimo komitetui

Lietuva

BNS/Fotobanko nuotr.

Milena Andrukaitytė, Sniegė BalčiūnaitėŠaltinis: BNS


293269

Valdančiosios Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūnė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė paskelbė, kad su Justu Džiugeliu sutarta, jog kilus abejonėms dėl jo ryšių su lošimų verslo lobistu politikas nevadovaus Socialinių reikalų ir darbo komitetui (SRDK).

„Tęsti vadovaujantį darbą šiam komitetui jam būtų sudėtinga ir sutarėme, kad komiteto vaadovo darbo netęs, traktuojam kol kas, kad tai suspendavimas nevykstant plenarinei sesijai“, – antradienį žurnalistams Seime sakė R. Morkūnaitė-Mikulėnaitė.

Naujienų portalas „15min“ pirmadienį paskelbė interviu su lošimų verslo lobistu Mindaugu Ardišausku, kuriame jis patvirtino, kad konsultavo Nacionalinę lošimų ir žaidimų verslo asociaciją tuo pat metu, kai teikė paslaugas parlamentarui.

M. Ardišauskas taip pat teigė, jog konflikto jie nematę, nes tuo metu J. Džiugelis lošimo klausimais nesidomėjo.

J. Džiugelio ryšiai su M. Ardišausku paaiškėjo Andriui Tapinui su iniciatyva „Skaidrinam“ paskelbus, kad J. Džiugelis iš parlamentinei veiklai skirtų lėšų sumokėjo M. Ardišauskui 23 tūkst. eurų už Seimo nario ataskaitų rengimą.

Trejus metus komunikacijos klausimais J. Džiugelį konsultavęs M. Ardišauskas šių metų vasarį tapo Atsakingo lošimų verslo asociacijos vadovu.

J. Džiugelis yra teikęs pataisų dėl lošimo reguliavimo, su lošimais susijusius klausimus nagrinėjęs savo vadovaujamame komitete.REDAKCIJA REKOMENDUOJA