REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Politika2024 m. Birželio 11 d. 10:03

J. Džiugelis atnaujino narystę TS-LKD bei sugrįžo į frakciją

Lietuva

J. Džiugelis. ELTA nuotr.

Gailė Jaruševičiūtė-MockuvienėŠaltinis: ELTA


304280

Į „Skaidrinam“ akiratį patekęs Seimo narys Justas Džiugelis skelbia atnaujinęs narystę konservatorių partijoje bei frakcijoje.

„Prieš kelis mėnesius atsidūriau po Skaidrinam padidinamuoju stiklu, tačiau saulė šviesdama pro jį, išdegino kaltinimuose skylę. Būtent į nieką pavirto man mesti kaltinimai. Generalinė prokuratūra ir VTEK atsisakė pradėti tyrimus, o neseniai ir Seimo etikos komisija nenustatė pažeidimų“, – savo feisbuko paskyroje rašo J. Džiugelis.

„Todėl šiandien jaučiuosi tvirtai galėdamas pranešti, kad oficialiai atnaujinau narystę partijoje ir grįžtu dirbti TS-LKD frakcijos sudėtyje. Dėkoju visiems, kurie nuo pat pradžių suprato šios situacijos absurdiškumą, pasitikėjo mano žodžiu ir palaikė“, – akcentuoja politikas.

Primename, kad klausimai dėl J. Džiugelio parlamentinių lėšų panaudojimo kilo paaiškėjus, kad konservatorius per trejus metus Seime ataskaitos spausdinimui ir platinimui išleido daugiau kaip 23 tūkst. eurų.

Akcijos „Skaidrinam“ surinktas duomenimis, už šias paslaugas J. Džiugeliui sąskaitas išrašė M. Ardišauskas, šiuo metu vadovaujantis Atsakingo lošimų verslo asociacijai.

Taip pat klausimų kilo ir KK2 žurnalistams pradėjus domėtis Seimo nario sudaryta išperkamosios būsto nuomos sutartimi. Seimo valdybos nariai kėlė klausimus, ar išperkamosios būsto nuomos sutartį sudaręs J. Džiugelis nepiktnaudžiavo savo, kaip Seimo nario, pareigomis bei užsiminė apie ketinimus dėl šios situacijos kreiptis į teisėsaugos institucijas.

Visgi institucijos pažeidimų J. Džiugelio veiksmuose nenustatė.REDAKCIJA REKOMENDUOJA