REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2024 m. Kovo 26 d. 20:19

Įvyko Utenos ir Molėtų rajonų savivaldybių šeimos komisijų susitikimas

Utena

Etaplius.ltŠaltinis: Utenos rajono savivaldybės inf.


296168

Kovo 25 d. Utenos rajono savivaldybėje vyko susitikimas su Molėtų rajono savivaldybės šeimos tarybos atstovų grupe.

Susitikimo tikslas – aptarti socialinę paramą ir paslaugas šeimai, užtikrinant galimybes šeimoms gauti būtiną pagalbą, skirtą šeimos gebėjimams savarankiškai spręsti iškylančias problemas, stiprinti ir sudaryti galimybes kurti saugią, sveiką ir darnią aplinką savo šeimoje. Kalbėtasi apie palankių sąlygų sudarymą suaugusiems šeimos nariams, prižiūrintiems negalią turinčius vaikus, senyvo amžiaus šeimos narius, svarstyta, kaip tokiais atvejais reikėtų derinti darbo ir šeimos įsipareigojimus.

Šeimos komisijų nariai susipažino su sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Utenos Viltis“ teikiamomis paslaugomis. Organizacijos vadovė Aldona Vėbrienė papasakojo apie vaikų dienos centro veiklą bei teikiamas neįgaliųjų socialinės integracijos paslaugas. Diskutuota apie kitas savivaldybės teikiamas socialines paslaugas šeimai, auginančiai negalią turinčius vaikus. Socialines paslaugas pristatė Utenos rajono socialinių paslaugų centro direktorės pavaduotoja Ligita Reišienė.

Susipažinę su sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Utenos Viltis“ teikiamomis paslaugomis, darbo susitikimo dalyviai vyko į Utenos Krašuonos progimnazijos „Versmės“ skyrių. Progimnazijos direktoriaus pavaduotoja Rasa Kardonienė „Versmės“ skyriaus darbuotojams pasakojo apie specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių vaikų ugdymo organizavimą, vaikų užimtumą po pamokų, mokymąsi vasaros atostogų metu.

Susitikimo pabaigoje Utenos rajono savivaldybės šeimos komisijos pirmininkė, vicemerė Daiva Pečionė ir Molėtų rajono savivaldybės šeimos tarybos pirmininkė, Molėtų krašto žmonių su negalia sąjungos narė Neringa Šiaulienė dėkojo susitikimo dalyviams ir palinkėjo sėkmės plėtojant paslaugas šeimai.REDAKCIJA REKOMENDUOJA