REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2023 m. Balandžio 13 d. 15:03

Įvyko naujosios Zarasų rajono savivaldybės merės ir Tarybos narių inauguracijos šventė

Zarasai

Etaplius.ltŠaltinis: Zarasų rajono savivaldybė


264294

Šiandien Zarasų rajono savivaldybės kultūros centre įvyko naujosios Zarasų rajono savivaldybės merės Nijolės Guobienės ir 2023–2027 metų kadencijos Tarybos narių inauguracijos šventė.

Šventė prasidėjo priesaikomis. Į Zarasų rajono savivaldybės tarybą yra išrinktas 21 narys. Pirmieji prisiekė naujai išrinkti Zarasų rajono savivaldybės tarybos nariai: Arnoldas Abramavičius, Violeta Barisevičienė , Erikas Černovas, Daiva Dūdėnienė, Vytautas Eidėjus, Irena Gaigalienė, Nikolajus Gusevas, Valdas Guobys, Miglė Jankauskienė, Ramūnas Keršys, Remigijus Lamanauskas, Gintaris Petrėnas, Domijanas Popovas, Benjaminas Sakalauskas, Vytautas Sekonas, Virginijus Smalskis, Kęstutis Stankevičius, Daiva Svidiskienė, Ingrida Tatarūnė, Ignas Zavadskas. Vienas Tarybos narys dėl asmeninių priežasčių kol kas dar neprisiekė.

Po Tarybos narių priesaikų, prisiekė Zarasų rajono savivaldybės merė Nijolė Guobienė. O mero regalijas jai uždėjo vyriausias Zarasų rajono savivaldybės tarybos narys – Ignas Zavadskas.

Merė dėkojo visiems susirinkusiems už tokį didelį palaikymą rinkimų metu ir džiaugėsi gavusi rajono žmonių pasitikėjimą. Ji taip pat nepamiršo duotų pažadų rinkiminiu laikotarpiu, pačių svarbiausių darbų ir tikrai juos bandys įgyvendinti kartu su savo komanda ir Zarasų rajono savivaldybės administracija. Merė Nijolė Guobienė garantavo, kad mūsų kraštas tikrai žydės pačiais gražiausiais žiedais ir tai bus vienas pirmųjų darbų, kurį ji atliks.

Renginyje netrūko daug šiltų sveikinimo žodžių ir gausybės gėlių. Merę sveikino garbingi svečiai ,įstaigų vadovai, šeimos nariai. Pasibaigus sveikinimams, prasidėjo pirmasis 2023–2027 metų kadencijos Zarasų rajono savivaldybės tarybos posėdis. Posėdyje buvo svarstyti 4 sprendimo projektai.

Visiems projektams buvo pritarta. Olga Podolskienė ir Aurelija Trimonytė paskirtos į Zarasų rajono savivaldybės vicemerių pareigas. Taip pat nuspręsta paskirti Tarybos narį Kęstutį Stankevičių esant reikalui laikinai eiti (pavaduoti) Zarasų rajono savivaldybės merę Nijolę Guobienę.REDAKCIJA REKOMENDUOJA