REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2018 m. Liepos 30 d. 09:37

Įteiktas mero padėkos ženklas

Šiauliai

Budintis BudėtojasŠaltinis: Etaplius.lt


46914

Liepos 27 d. Šiaulių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos (Šiaulių APGV) Joniškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos (Joniškio PGT) viršininkas, vidaus tarnybos pulkininkas leitenantas Giedrius Žilinskas apdovanotas Joniškio rajono savivaldybės mero padėkos ženklu už ilgametę ir nepriekaištingą tarnybą.

LR Seimo narys Vitalijus Gailius dėkojo Giedriui Žilinskui už pavyzdingumą ir tarnyboje ištarnautus ilgus metus, už darbštumą ir atsakingumą ir dovanojo atminimui grafikos paveikslą „Tautiška giesmė“. Joniškio rajono savivaldybės mero Gedimino Čepulio vardu, už ilgametę ir nepriekaištingą tarnybą, mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė įteikė G. Žilinskui Joniškio rajono savivaldybės mero padėkos ženklą.

Administracijos direktoriaus pavaduotojas Artūras Pališkevičius sveikindamas padėkojo tarnybos vadovui už glaudų bendradarbiavimą su rajono savivaldybės administracija ir kitomis rajono institucijomis. Sveikindamos gražių žodžių negailėjo Joniškio miesto seniūnė Janina Augustinaitienė ir Kepalių seniūnė Laura Veikalienė.

Taip pat prie sveikinimų prisijungė Šiaulių APGV viršininko pavaduotojas Nerijus Adomavičius, Šiaulių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atstovai iš Kelmės, Radviliškio ir Akmenės, Šiaulių apskrities Joniškio policijos komisariato atstovai ir dar daugelis kitų sveikintojų.

Į Joniškio PGT susirinko nemažas būrys priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos kolegų ir svečių iš įvairių įstaigų ir organizacijų. Padėkos žodžius ir linkėjimus lydėjo smuiko melodijos ir rodomos nuotraukos iš G. Žilinsko tarnybos veiklos.

Joniškio priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje Giedrius Žilinskas dirbo 21-erius metus. Tarnybą pradėjo ugniagesio gelbėtojo pareigose nuo 1997 m., dar studijuodamas Šiaulių pedagoginiame institute fiziką ir matematiką. Padirbėjęs pusę metų paskirtas pamainos vadu, vėliau tarnybos viršininko pavaduotoju. Pastaruosius 12 metų (nuo 2006 m.) Joniškio PGT viršininkas.

Vidaus tarnybos pulkininkas, leitenantas G. Žilinskas pasižymėjo kaip pareigingas, darbštus, sąžiningas, veiklus ir iniciatyvus pareigūnas.

dsc-0041-13878.jpg

dsc-0044-13879.jpg

dsc-0046-13880.jpgREDAKCIJA REKOMENDUOJA