REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kriminalai2023 m. Kovo 21 d. 12:54

Įtariamo žudiko sulaikymo operacija Tryškiuose: policija uždarė visą miestelį

Telšiai

Asociatyvi BNS Fotobanko nuotr.

Ingrida SteniulienėŠaltinis: BNS


262299

Telšių rajone, Tryškiuose, antradienį sulaikytas dėl nužudymo ieškotas įtariamasis buvo neblaivus, jis anksčiau teistas keturis kartus, tarp jų – už smurtą artimoje aplinkoje, nežymų sveikatos sutrikdymą, teigia policijos atstovai.

„Ryte pripūtė 1,82 promilės“, – per spaudos konferenciją sakė Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Ramūnas Sarapas. Įtariama, kad ir nužudymo metu jis galėjo būti irgi neblaivus.

Nužudytojo kūnas buvo rastas pirmadienio vakarą, apie 21.06 val. Telšių rajone, namuose Tryškių miestelyje. 58 metų vyro kūnas buvo su šautinėmis žaizdomis krūtinėje.

„Įvykio vietoje įtariamojo nebuvo, įtariamasis buvo pasišalinęs. Buvo nusiųstos gausios policijos pajėgos ir visą vakarą, visą naktį buvo vykdoma įtariamojo paieška, įtariamasis buvo pavojingas, nes pasišalino su šaunamuoju ginklu“, – sakė Šiaulių apskrities policijos vadovas.

Į miestelį taip pat buvo iškviesti Antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ kovotojai, jie kartu su vietos pareigūnais visą naktį ieškojo įtariamojo, užtikrino viešąją tvarką, bendravo su gyventojais.

Pasak R. Sarapo, antradienio rytą buvo priimtas sprendimas uždaryti visą gyvenvietę, atlikti visų atvažiuojančių ir išvažiuojančių gyventojų kontrolę.

„Apie 10 valandą pačiame miestelyje į mūsų pareigūnus kreipėsi vieno namo gyventojai, jie nurodė, kad pas juos galima slepiasi įtariamasis“, – pasakojo komisariato viršininkas.

Įtariamąjį sulaikė „Aro“ kovotojai, 46 metų Pranas Muškauskas per sulaikymą nesipriešino, šalia jo buvo rastas neteisėtas laikomas šaunamasis ginklas. Tiriama, ar tai tas pats ginklas, kuriuo nužudytas vyras.

„Šiuo metu atliekama daug veiksmų, kratų, pareigūnai gavo daug informacijos, susijusios su nužudymu“, – sakė R. Sarapas.

„Vyras neturėjo teisės laikyti ginklo“, – BNS anksčiau sakė Šiaulių apskrities policijos atstovė Gailutė Smagriūnienė.

Telšių apskrities policija atlieka ikiteisminį tyrimą dėl nužudymo.REDAKCIJA REKOMENDUOJA