REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Iššūkis moterims2023 m. Spalio 8 d. 20:00

„Iššūkis moterims“ #5: atvertos širdys, Čarlio angelai ir grįžimas prie bekelės

Lietuva

Irma BagūnėŠaltinis: Etaplius.lt


280055

Paskutinis rytas kemperyje. Po šiokio tokio komforto vakaro moterys atsikelia geros nuotaikos ir sako, kad įveiktų dar kelias dienas. Bet iššūkis eina į pabaigą, todėl belieka pasitikti paskutinės dienos nuotykius.

Visas dienas kažkur bėgome, lėkėm kaip pametusios galvas, tad paskutinį rytą ruošiamės lėtai. „Dzūkijos uoga“ padovanojo galimybę komfortiškai nueiti į dušą ir išsidžiovinti plaukus, papusryčiauti ir atsigerti kavos jų pavėsinėje.

Po sporto ir lėtų pusryčių leidžiamės į kelią link Merkinės, kur Irma su Ieva atliko saviterapijos kursą ir nuoširdžiai pasikalbėjo, o tuo tarpu Jurgita ir Giedrė ieškojo tolimesnio maršruto ir siuntė iš vakaro nufilmuotą medžiagą montažui – ketvirtadienį miške nebuvo interneto.

Nusprendus toliau leistis į kelią supratome, kad reikia važiuoti į degalinę, tad teks nusukti į šoną, o kaimas, kuriame įsikūrusi mūsų dienos pramoga yra ne tas, kurį iš vakaro pasižiūrėjome ir iki jo yra 2 valandos kelio. Ir vėl vėluojame, ir vėl prasidės beprotiškas bėgimas.

Pagaliau atvykstame į „Gera dovana“ mums padovanotą „Ehunt“ pramogą. Kiekviena galėsime šaudyti iš trijų skirtingų ginklų. Moterys itin taiklios, pataiko tikrai nemažai šūvių, o emocijų neina nusakyti – ginklai sunkūs, grėsmingi, su atatranka, bet visos laikosi stipriai, tad iššūkis įveiktas.


Foto galerija:


Ehunt“ pakviečia prie dar vieno iššūkio – keturračiais važiuosime safari. Instruktorius įspėja, kad pusė kelio bus šiek tiek lengvesnis, o kita pusė – sunkus maršrutas. Nors galime pusiaukelėje keistis, nusprendžiame, kad vairuos Irma ir Jurgita. Ieva su Giedre sėdasi už vairuotojų. Kelias žvyrkeliu tikrai nesudėtingas, sunkiau valdyti keturratį tik važiuojant per balas. Na, o visas smagumas prasidėjo miške. Keturratį svaido per plačias provėžas, akimirkomis atrodo, kad apvirsime ant šono. Bet kelias įveiktas, merginos aptaškytos dumblu ir išsišiepusios iki ausų.


Foto galerija:


Neturime laiko pietums, reikia dar porą valandų keliauti iki „Puikūs kemperiai“ aikštelės, nes mūsų jau laukia – turime grąžinti savo savaitės namelį.


Foto galerija:


Vėluodamos apie 3 valandas, 20 valandą vakaro atiduodame kemperį. Mūsų kelionė baigta. Kaip mums sekėsi, kokie įspūdžiai laukė penktąją dieną – paskutinėje moterų iššūkio laidoje.REDAKCIJA REKOMENDUOJA