REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Iššūkis moterims2023 m. Spalio 3 d. 19:58

„Iššūkis moterims“ #1: Kodėl prarėkėme gerkles ir išsigandom... zuikučių

Lietuva

EtapliusŠaltinis: Etaplius.LT


279583

Pirmadienio rytą startavo dar vienas išskirtinis Etaplius projektas. 4 redakcijos moterys leidosi į kelionę kemperiu po Lietuvą, norėdamos atkreipti dėmesį į rudenį užpuolančią depresiją ir psichinės bei emocinės sveikatos gerinimą. Pirma diena padovanojo tikrai ryškias emocijas.

Rytas. Apie 5 valandą moterys jau renkasi susitikimo vietoje ir važiuoja pasiimti kemperio. Nei viena tokio didelio automobilio nėra vairavusi, tačiau kad kelionė bus sklandi – net neabejoja. Pirmasis sustojimas tik pradėjus kelionę Vilniuje. Ieva, Irma, Jurgita ir Giedrė atvyksta į vietą, kur bekelėje išbandys galingus, didžiulius automobilius bei tankriedžius. Nors automobilių vairuotojas „ramus kaip belgas“, keleivio vietoje sėdėjusios moterys klykia tiek, kiek leidžia gerklė. Fiziškai nepaprastai sunku suvaldyti iš pažiūros nediduką tankriedį, bet nei viena nepasiduoda.

Po sočių pietų, pokalbių, pasivaikščiojimo gamtoje, keliauninkės važiuoja į Adomaitynę, kur tik pirmadienį duris atvėrė, kaip jie patys sako, tikras pragaras. Na, o kas moterų laukė tame pragare – pasižiūrėkite patys:



REDAKCIJA REKOMENDUOJA