REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kultūra2024 m. Sausio 19 d. 10:43

Išskirtinis kompozitoriui A. Raudonikiui atminti skirtas koncertas Šiaulių arenoje

Šiauliai

EtapliusŠaltinis: Etaplius.LT


289383

Žymūs mūsų šalies muzikantai vasario 8 dieną 18.30 val. susiburs koncerte „Švelnumas“, kuris skambės Šiaulių arenoje, atminti vieną populiariausių visų laikų kompozitorių – Algimantą Raudonikį.

Šis kompozitorius per savo muzikos lydimą gyvenimo kelią parašė daugiau kaip 700 įvairių žanrų kūrinių, iš jų – apie 500 dainų ir per 100 šokių. Itin populiarios jo dainos: „Kur aukštas klevas“, „Tėvynė“, „Lauksiu tavęs ateinant“, „Švelnumas“, „Kur balti keliai“, „Dar širdyje ne sutema“, „Jau vaikystė nuskambėjo“ ir daugybė kitų, mėgstamos tiek operos, tiek estrados dainininkų.

Šiuos ir kitus kompozitoriaus kūrinius muzikos garsų kupiną vakarą dovanos: Evelina Sašenko, Gabrielė Lileikaitė, Agnė Sabulytė, Judita Leitaitė, Paulius Bagdanavičius, Eugenijus Chrebtovas, Dainius Puišys, Kęstutis Alčiauskis, Liudas Norvaišas, Tomas Pavilionis, Romas Bubnelis, Valdemaras Frankonis, Justinas Stanislovaitis bei profesionalūs orkestrai – Šiaulių bigbendas (meno vadovas ir dirigentas Raitis Ašmanis) ir Šiaulių kamerinis orkestras „Camerata Solaris“ (meno vadovas ir dirigentas Vilhelmas Čepinskis). Orkestrui diriguos: Jaroslavas Cechanovičius, Edmundas Vaitekūnas, Raitis Ašmanis. Komentuos muzikologas Viktoras Gerulaitis.

Bilietus galite įsigyti „Bilietai.lt“ kasose ir internetu. Daugiau informacijos apie renginį galite rasti www.siauliuarena.lt.

ReklamaREDAKCIJA REKOMENDUOJA