REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2023 m. Gegužės 15 d. 09:24

Išrinkti projektai, prisidėsiantys prie saugesnės aplinkos

Klaipėda

Pixabay.com nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: Klaipėdos rajono savivaldybės inf.


267221

Paaiškėjo Nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos projektų konkurso laimėtojai. Dviem geriausiems projektams skirta po 1,6 tūkst. eurų.

Už skirtas lėšas sodininkų bendrija „Aisė“ įgyvendins projektą „Gyvenk šviesiau ir jauskis saugiau“, o Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centras – projektą „Mano „dvirkos“ nieks nekniauks!“.

Sodininkų bendrijoje „Aisė“, autobusų stotelėse ir prie šiukšlių surinkimo vietų, planuojama įrengti saulės energiją naudojančius inovatyvius šviestuvus ir vaizdo stebėjimo kameras. Bus įdiegta ir tiesioginiu laiku veikianti saugios kaimynystės skaitmeninė platforma, kuria galės naudotis visi bendrijos gyventojai ir sodininkai bei pranešti apie įtartinus asmenis ar veiklas. Taip ne tik bus kuriama saugesnė aplinka, bet ir glaudesni bendrijos narių ryšiai, bendruomeniškumas.

Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centras, įgyvendindamas projektą „Mano „dvirkos“ nieks nekniauks!“, sieks burti vaikus ir jaunimą būti dėmesingus ir atsakingus už savo ir kitų turtą. Laisvalaikio centro bendruomenei ketinama surengti du informacinius susitikimus su policijos pareigūnais – apie asmeninio turto saugojimo priemones ir būdus, taip pat saugų eismą važiuojant dviračiais bei paspirtukais. Be to, planuojama pažymėti visų Laisvalaikio centrą lankančių vaikų dviračius bei paspirtukus, parengti vaikams informacinį stendą bei lankstinukus apie dviračių, paspirtukų saugumą. Taip pat suorganizuoti baigiamąjį projekto renginį, kurio metu bus surengtas ir protmūšis, vyks praktinės transporto priemonių saugojimo pratybos bei koncertas, iškyla.REDAKCIJA REKOMENDUOJA