REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Jaunimas2023 m. Balandžio 21 d. 11:51

Išrinkti jaunimo atstovai į Savivaldybės jaunimo reikalų tarybą

Trakai

Sigitos Nemeikaitės nuotr.

Auksė PodrezaitėŠaltinis: Trakų raj. savivaldybės inf.


265053

Balandžio 20 dieną Trakų rajono savivaldybės Didžiojoje salėje vyko jaunimo atstovų į Trakų rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybą rinkimai. Susirinkusius nuoširdžiai pasveikino ir praragino būti veikliems, energingiems rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius.

Jaunimo demokratijos šventėje buvo išrinkti penki jaunimo atstovai, kurie 2023–2025 metais atstovaus Trakų rajono savivaldybės jaunimui: Rūta Miškauskaitė, Ugnė Okunevičiūtė, Deimantė Podrezaitė, Ieva Suščinskytė, Rimgailė Štreimikytė.

Šiais metais jaunimo atstovų rinkimuose kandidatavo 13 jaunuolių, atstovavusių ne tik įvairioms Trakų rajono savivaldybėje veikiančioms jaunimo bei su jaunimu dirbančioms organizacijoms, neformalioms jaunimo grupėms ar mokinių savivaldoms, bet ir patys išsikėlę savo kandidatūras.

Jaunimo atstovai buvo renkami viešo visuotinio jaunimo organizacijų, su jaunimu dirbančių organizacijų, mokinių (studentų) savivaldų, veikiančių Trakų rajono savivaldybės teritorijoje, atstovų susirinkimo metu. Susirinkime išreiškė norą dalyvauti net 15 deleguotų atstovų iš skirtingų rajono organizacijų, įstaigų ir bendruomenių, turėjusių balso teisę jaunimo atstovų rinkimuose.REDAKCIJA REKOMENDUOJA