REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kultūra2023 m. Rugpjūčio 7 d. 14:20

Išmok pasigaminti tvarų suvenyrą – žaliaplaukį Oliziuką

Šiauliai

Tomas PauliuščenkaŠaltinis: Etaplius.LT


274901

Ar kada svajojai savo rankomis sukurti įdomų ir tvarų žaislą / suvenyrą, kuris ne tik papuoštų namus bet ir nuolat keistųsi, teiktų džiaugsmą laistomas ir prižiūrimas?

Ar tikrai reikia naujo suvenyro, dovanos ar žaislo iš parduotuvės, kai gerokai įdomesnį galima lengvai pasigaminti savo rankomis ir kartu prisidėti prie atsakingos vartosenos naudojant antrines žaliavas?

Dažnas iš mūsų savo kasdieninėje aplinkoje galėtų rasti nereikalingą kojinaitę, porą sagų, iš kačių kraiko pasiskolinti kelias saujas pjuvenų. Taip pat reikėtų žiupsnelio sėklų (žolių, javų ir pan.), iš kurių turėtų išaugti žaliaplaukio Oliziuko šukuosena.

Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Knygos grafikos centre (I a.) Jūsų lauks menininkė edukatorė Lolita, kuri ne tik pasidalins trūkstamomis priemonėmis, bet ir padės susikurti žaliaplaukį Oliziuką, papasakos, kaip jį prižiūrėti ir laistyti, kad sudygtų sėklos. Patirtis rodo, kad kurti smagu bet kuriame amžiaus tarpsnyje, o dar smagiau – kūrinį išsinešti į namus, padovanoti draugui. Žaliaplaukio Oliziuko gamyba ir priežiūra – ypač patraukli atrakcija vaikams.

Užsiėmimų datos:

  • Rugpjūčio 16 d. 13 val.
  • Rugpjūčio 23 d. 13 val.
  • Rugpjūčio 30 d. 13 val.

Dalyvauti gali pavieniai asmenys, šeimos ar kolektyvai iki 15 asmenų.

Būtina išankstinė registracija (NUORODA) arba tel. (8 41) 42 05 10.REDAKCIJA REKOMENDUOJA