REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2023 m. Lapkričio 17 d. 15:36

Iškilmingai atidaryta atnaujinta Sedulinos alėjos atkarpa

Visaginas

Etaplius.ltŠaltinis: Visagino savivaldybė


283812

Šiandien kartu su gausa gyventojų pasitikome džiaugsmingą ir reikšmingą įvykį kiekvienam visaginiečiui. Gyventojus ir svečius pasitiko visiškai atsinaujinusi, erdvi, moderni, verslų, gyventojų ir svečių poreikiams pritaikyta bei pasivaikščioti kviečianti Sedulinos alėja.

Atidaryme iškilmingai perkirpta simbolinė juostelė, žyminti „naujam“ gyvenimui atveriamą alėjos atkarpą. Šią prasmingą pareigą atliko Visagino savivaldybės meras Erlandas Galaguz, projekto rangovas ir vienos didžiausių Lietuvos statybos bendrovių UAB „Panevėžio statybos trestas“ vadovas Tomas Stukas bei projekto rengėjas ir vykdymo priežiūros vadovas Vainius Pilkauskas.

„Noriu nuoširdžiai padėkoti už atsakingą, sunkų ir kasdienį darbą Visagino savivaldybės administracijos specialistams, projekto rangovams, įgyvendintojams ir visiems, prisidėjusiems prie šio didžiulio Sedulinos alėjos atkarpos atnaujinimo projekto. Taip pat kviečiu gyventojus džiaugtis šiuo pasiekimu. Mes turime puikiai atnaujintas viešąsias erdves, modernius ir Lietuvoje nesutinkamus sprendimus bei verslų, gyventojų ir svečių poreikiams pritaikytą Sedulinos alėją! Kviečiu švęsti šį įvykį ir švęsti Visaginą“,- susirinkusius svečius sveikino savivaldybės meras Erlandas Galaguz.

Sveikinimo kalbą ir nuoširdžius linkėjimus Visaginui taip pat skyrė Lietuvos Respublikos Seimo narys Algimantas Dumbrava. Už sėkmingą bendradarbiavimą dėkojo ir išskirtinę dovaną-statulėlę savivaldybei įteikė UAB „Panevėžio statybos trestas“ vadovas Tomas Stukas.

Po oficialios atidarymo dalies savivaldybės meras pakvietė svečius drauge pasivaikščioti po atnaujintą alėjos atkarpą.REDAKCIJA REKOMENDUOJA