REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kriminalai2017 m. Birželio 13 d. 11:49

IS ragina savo sekėjus per ramadaną vykdyti išpuolius Vakaruose, Rusijoje, Azijoje ir kitur

Pasaulis

Budintis BudėtojasŠaltinis: Etaplius.lt


6598

Audio žinutėje, kurią, kaip spėjama, paskelbė oficialus vadinamosios „Islamo valstybės“ (IS) atstovas, grupuotės sekėjai raginami per musulmonams šventą ramadano mėnesį, kuris prasidėjo gegužės pabaigoje, vykdyti išpuolius JAV, Europoje, Rusijoje, Australijoje, Irake, Sirijoje, Irane ir Filipinuose, praneša naujienų agentūra „Reuters“.

Šis garso įrašas pirmadienį buvo paskelbtas grupuotės kanale šifruotų pranešimų programėlėje „Telegram“. Jo autorystė priskiriama oficialiam IS atstovui Abi al Hasanui al Mudžaheriui (Abi al-Hassan al-Muhajer).

Įrašo autentiškumo atskirai patikrinti nepavyko, bet jame skamba tas pats balsas kaip ir ankstesniame klipe, kurio autorystė taip pat priskiriama IS atstovui.

„O, Mosulo, Rakos ir Tal Afaro liūtai, telaimina Dievas tas tyras rankas ir šviesius veidus - pulkite atskalūnus ir kaukitės su jais iš visų jėgų“, - sakė A. al Hasanas al Mudžaheris.

„Kreipiuosi į tikėjimo brolius Europoje, Amerikoje, Rusijoje, Australijoje ir kitur. Jūsų broliai jūsų žemėse veikia teisingai, todėl imkite iš jų pavyzdį ir darykite, kaip darė jie“, - įraše raginami kovotojai.

ELTAREDAKCIJA REKOMENDUOJA