REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Gyvūnų globa2021 m. Rugsėjo 14 d. 08:24

Iš po žemių vaduoti gyvi užkasti šuniukai: ieškomi globėjai nelaimėliams

Šiauliai

PRAŠOME PAGALBOS priglaudžiant kalytę ir penkis jos mažyčius šunelius. Jei tik galite mums padėti išgelbėti šiuos myriop pasmerktus keturkojus, prašome, paskambinkite: 867612231

Šiaulių LetenėlėŠaltinis: Etaplius.lt


187830

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) inspektoriai kartu su savanoriais savaitgalį nuo žūties gelbėjo gyvus užkastus šuniukus. Kai jau atrodo TIEK daug kalbama apie žiaurų elgesį su gyvūnais, kas be ko ir apie visas gresiančias bausmes už tokį elgesį su keturkojais, pasirodo, to negana. Kartais tikrai svyra rankos. Ne dėl gyvūnų – kovoti už juos ir dėl jų mes visada pasiruošę. Nusivylimas mus apima dėl žmonių ir tokio protu nesuvokiamo jų elgesio priežasčių. Užkasti ką tik gimusius šunyčius kažkam yra vis dar yra normalu..

Žmonės, tai niekada nebuvo, nėra ir nebus normalu! Norisi, kad tai suprastų tie, kuriems sadistiškas elgesys nekelia pasibjaurėjimo. Kad ir kiek norisi grūmoti kumščiu palei nosį piktadariams, dabar svarbiausia – apsaugoti tuos, kurie, laimei, buvo išgelbėti iš mirties gniaužtų. Trumpai apie tuos, kuriems dabar labai, labai reikalinga jūsų pagalba!

Sekmadienį, apie 18 val., VMVT Šiaulių departamento specialistė socialiniame tinkle „Facebook“ pastebėjo įrašą apie vos prieš kelias valandas atvestus šuniukus, kuriuos Šiaulių r. Ginkūnuose gyvenantis pilietis užkasė gyvus. Iš žemės sklindantį šuniukų cypimą ir kalytės, bandančios išgelbėti savo jauniklius, kiauksėjimą išgirdo kaimynai, kurie ir pranešė apie gresiančią nelaimę.

Nors šių nelaimėlių gelbėjimo operacija vyko operatyviai, vienas šunelis nugaišo... Iš šešių šunelių pavyko išgelbėti penkis. Deja, asmuo, užkasęs gyvus ką tik gimusius šuniukas, tame nieko bloga neįžvelgė. Toks šokiruojantis pareiškimas mums kelia siaubą ir sukelia daugybę kitų neigiamų emocijų. Bet neleidžiame užtemdyti blogoms mintims proto, nes turime veikti ČIA IR DABAR.

Kalytė su išgelbėtais šuniukais jau saugūs, jie šiuo metu perduoti laikiniems globėjams, kurie šunelius gali glausti tik labai ribotą laiką. Tad ieškome kitų globėjų, kurie atvers savo namų duris šiai šeimynai. Nors kuriam laikui! Labai, labai prašome pagalbos, nes „Šiaulių letenėlės“ prieglauda šiuo metu yra perpildyta. Tuo įsitikinti galite atvykę pasisvečiuoti.

Kiekvienas jūsų pasidalinimas ar bet kokia reakcija yra labai svarbi ir gali būti lemtinga. PRAŠOME PAGALBOS priglaudžiant kalytę ir penkis jos mažyčius šunelius. Jei tik galite mums padėti išgelbėti šiuos myriop pasmerktus keturkojus, prašome, paskambinkite: 867612231REDAKCIJA REKOMENDUOJA