REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2023 m. Lapkričio 13 d. 10:28

Ilgai brandintas projektas Viduklėje įgyvendintas per trumpą laiką

Raseiniai

Angelės Šarkienės nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: Viduklės seniūnijos informacija


283323

Viduklės miestelio centre prie regioninio kelio, kuriuo pravažiuoja daugybė gyventojų, yra Viduklės miestelio civilinės kapinės.

Nuo Kęstučio gatvės baltieji kapinių vartai daug metų buvo neišvaizdūs, byrantis tinkas kėlė grėsmę praeinantiesiems pro vartus. Raseinių rajono savivaldybės tarybos nario Rimo Gunevičiaus ir Lino Songailos MB „LS apdaila“ dėka, pagrindiniai baltieji kapinių vartais buvo atnaujinti ir tapo saugūs, tvarkingi.

Didžiųjų kapinių vartų grožį iki šiol užstojo senos, peraugusios, į elektros laidus įaugusios tujos. Nepatogumus kėlė ir takas, vedantis į kapines pro tujas. UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“ Viduklės skyriaus darbuotojų, seniūnijos ūkio darbuotojo ir visuomenei naudingą veiklą atliekančių asmenų dėka per 5 dienas šis takas į kapines buvo kardinaliai atnaujintas. Nupjautos tujos, išrauti kelmai, suformuoti šlaitai ir užsėta žolė, pasodinti nauji dekoratyviniai medžiai, įsigyti iš UAB „Megaplantas“, konteinerių aikštelė apsodinta koloninėmis tujomis, įsigytomis iš Violetos ir Algimanto Mielinių ūkio. Takui suformuoti sudėti borteliai, paklotas specialus korys, užpilta dolomitinė skalda.REDAKCIJA REKOMENDUOJA