REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2019 m. Spalio 2 d. 15:57

Įgyvendintas dar vienas projektas: Kriukuose atidarytas stadionas

Šiauliai

Reporteris LinaŠaltinis: Etaplius.lt


101508

Rugsėjo 27 d. Kriukų pagrindinėje mokykloje (Joniškio r.) vyko netradicinio ugdymo diena – sveikatingumo diena, kurios metu Kriukų mokyklos ir miestelio bendruomenė buvo pakviesta į naujai rekonstruoto stadiono atidarymo šventę.


Foto galerija:

dsc-0185-16740.jpg
dsc-0154-16739.jpg
dsc-0122-16738.jpg
dsc-0093-16737.jpg
dsc-0058-16736.jpg
dsc-0049-16735.jpg

Stadionas įrengtas šalia mokyklos ir yra išties puikus! Jame kasmet vyksta daug renginių, varžybų, kuriame susirenka tiek mokyklos, tiek miestelio bendruomenės aktyvaus poilsio mėgėjai.

Į šventę su puikia nuotaika atžygiavo Kriukų pagrindinės mokyklos pradinukai, nešini balionais, juos lydėjo mokytojai, Kriukų miestelio bendruomenė. Susirinkusius pasveikino Kriukų pagrindinės mokyklos direktorė Rita Šilinienė, akcentuodama, jog mokykla jau penktus metus orientuojasi į sveikatos stiprinimą, todėl atnaujintas stadionas yra labai reikalingas.

Tradiciškai perkirpta simbolinė juostelė. Sugiedotas Lietuvos himnas. Stadiono atidarymo proga mokyklos bendruomenę sveikino LR Seimo narys Liudas Jonaitis, Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė, administracijos direktoriaus pavaduotojas Aivaras Rudnickas ir kiti svečiai, linkėdami sportuoti, būti aktyviems ir sveikiems, dovanojo sportinį inventorių.

„Džiaugiuosi matydamas atsinaujinusį mano mylimos mokyklos stadioną, kuriame teko praleisti nemažai laiko ir varžytis ne vienose sportinėse varžybose. Neabejoju, kad stadionas pateisins sportiškos mokyklos vardą ir čia bus išugdytas ne vienas čempionas,‘– kalbėjo rajono meras ir perdavė savo asmeninio archyvo surinktą medžiagą bei foto nuotraukas, susijusias su Kriukų mokyklos stadionu, direktorei. Stadioną palaimino ir apsaugai įteikė angelą-sargą Kriukų parapijos kunigas Vaidas Mikalčius.

Pasveikinusi mokyklos bendruomenę Kriukų seniūnijos seniūnė Audronė Impolienė, džiaugėsi sutvarkyta miestelio erdve ir dėkojo už uždegtą žalią šviesą rajono savivaldybės tarybai, buvusiems, esamiems rajono ir mokyklos vadovams, rangovams ir subrangovams už atliktus darbus ir puikų galutinį rezultatą.

„Walk 15“, „Be Active“, „Judrumo savaitės“ projektų pagrindinė mokyklos iniciatorė, puoselėjanti aktyvų gyvenimo būdą mokytoja Ilona Gylytė pakvietė visus kartu pasportuoti ir apeiti naujais stadiono bėgimo takais garbės ratą.

Renginyje nuotaikingais šokiais džiugino mokyklos mergaičių grupė „Šokio ritmu“ (vad. V. Dundulienė). Svečiai buvo vaišinami sveikuoliškais pusryčiais: žolelių arbata ir koše. Kriukų pagrindinės mokyklos bendruomenė pasirengę puoselėti stadioną, jame prasmingai praleisti laisvalaikį ir gerinti fizinį pasirengimą. Į stadione organizuojamus renginius bus integruojama vietos bendruomenė.

Stadiono atnaujinimas įgyvendintas pagal projektą „Viešosios infrastruktūros atnaujinimas Joniškio rajono kaimo vietovėse – Kriukų miestelis Nr. 20KI-KS-17-1-01835-PR001. Projekto vykdytojas Joniškio rajono savivaldybės administracija.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacijaREDAKCIJA REKOMENDUOJA