REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2019 m. Birželio 6 d. 16:10

Ieškoma galimybių prie suprojektuoto sveikatingumo ir sporto komplekso prijungti baseino, pirčių bei pramogų zoną

Šiauliai

Reporteris LinaŠaltinis: Etaplius.lt


86858

Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, administracijos vadovai ir specialistai, Joniškio sporto centro direktorius T. Aleknavičius susitiko su projektuotojais, rengusiais techninį projektą būsimam Joniškio sveikatingumo ir sporto kompleksui. Joniškio rajono savivaldybėje mero V. Gailiaus kvietimu apsilankė techninį projektą rengusios UAB „Tiksli forma“ direktorius Kęstutis Mikulskis ir architektas Tomas Grunskis, kurie susitikimo metu pristatė savo parengtus ir įgyvendintus projektus kitose Lietuvos savivaldybėse, iš kurių vienas naujausių įgyvendintų projektų – Fabijoniškių baseinas Vilniaus mieste.


Foto galerija:

dsc-00222.jpg
dsc-00171.jpg
dsc-0025.jpg
dsc-0015.jpg

Meras V. Gailius akcentavo, kad šiuo metu diskutuojama apie galimybę Joniškyje įrengti daugiafunkcišką erdvę: ne tik sporto centrą su įvairių sporto šakų sporto salėmis, bet ir pramogų zoną – baseiną. Parengtame sveikatingumo ir sporto komplekso techniniame projekte suprojektuota pagrindinė universali sporto salė su 500 vietų mobiliomis tribūnomis, modernios mini sporto salėmis, skirtomis krepšiniui, sunkiajai atletikai, tinkliniui, rankiniui, salės futbolui, kovos menams, aerobikai. Bendrame sklype planuojami ir kiti objektai – parkas, baseinas, kitos erdvės, kurios bus išnaudojamos formuoti laisvalaikio praleidimo vietas. Prie baseino su pirtimi ir naujo sporto komplekso atsiradimo dar paskatino ir akivaizdus faktas, kai kasmet iš rajono biudžeto išleidžiama po 12 tūkst. eurų atgyvenusios miesto pirties materialiniams nuostoliams kompensuoti, be to populiarėjanti UAB „Joniškio autobusų parkas“ senjorų pavėžėjimo į Pasvalio baseiną paslauga.

Meras domėjosi ar įmanoma atlikti techninio projekto korektūrą, numatant galimybę prie suprojektuoto sveikatingumo ir sporto komplekso prijungti baseino, pirčių bei pramogų zoną. Mero teigimu sveikatingumo ir sporto kompleksas bei baseinas turėtų būti statomi kartu ir veikti kompleksiškai. UAB „Tiksli forma“ projektuotojai pasiūlė atlikti galimybių studiją, kurioje būtų nagrinėjamos visos galimybės baseino įrengimui prie suprojektuoto sveikatingumo ir sporto komplekso.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos viešųjų ryšių informacijaREDAKCIJA REKOMENDUOJA