REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Politika2024 m. Birželio 4 d. 15:47

I. Vėgėlė skolingas neliko: apsisprendė EP rinkimuose remti ir balsuoti už LVŽS

Lietuva

Eltos nuotr.

Gailė Jaruševičiūtė-MockuvienėŠaltinis: ELTA


303521

Prezidento posto siekęs Ignas Vėgėlė Europos Parlamento (EP) rinkimuose tikina remiantis Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą (LVŽS).

„Esu tvirtai apsisprendęs balsuoti už Valstiečių ir žaliųjų sąjungą, kuri yra vedama Aurelijaus Verygos, Broniaus Ropės, Aušrinės Norkienės, Dainiaus Gaižausko, Giedriaus Surplio: viso – 22 laiko patikrintų, sąžiningų, savo įsitikinimų ir vertybių už patogesnį gyvenimą neparduodančių politikų“, – savo feisbuko paskyroje rašo I. Vėgėlė.

„Tai – tvirta, brandi ir nesavanaudiška komanda. Europos Parlamentui reikia tokių žmonių. Jie darys tą pokytį, kuris bus labai svarbus ir Lietuvai“, – akcentuoja politikas.

Jis pabrėžia, kad LVŽS sąrašą vedantis A. Veryga yra vertas žmonių pasitikėjimo.

„Matydamas didelę mūsų programų sutaptį, Aurelijus Veryga pasirinko aukoti savo politines ambicijas ir pasitraukė iš rinkimų kovos viešai paremdamas mano kandidatūrą. Jis aiškiai įvardino siekį telkti tradicinių vertybių rinkėjus, „neišbarstyti“ balsų – šis aukštos kultūros ir išminties politikas yra vertas žmonių pasitikėjimo“, – akcentuoja I. Vėgėlė.

ELTA primena, kad LVŽS taryba nutarė pasitraukti iš gegužės mėnesį vykusių prezidento rinkimų ir nebekelti parlamentaro, buvusio sveikatos apsaugos ministro A. Verygos kandidatūros. Tarybos sprendimu, „valstiečiai“ šalies vadovo rinkimuose rėmė advokatą I. Vėgėlę.REDAKCIJA REKOMENDUOJA