REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Politika2023 m. Rugsėjo 1 d. 13:30

I. Vėgėlė dėl politinės ateities diskutuoja su visomis partijomis, išskyrus valdančiuosius

Lietuva

BNS/Fotobankas nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: BNS


276921

Advokatas Ignas Vėgėlė dėl politinės ateities teigia diskutuojantis su visomis partijomis, išskyrus valdančiąją koaliciją.

„Šiuo metu, aš neslėpsiu, diskutuoju su įvairiomis politinėmis jėgomis, išskyrus aš nediskutuoju ir nekalbu su dabartinę koaliciją sudarančiomis politinėmis jėgomis, valdančiąja koalicija“, – penktadienį publikuotame interviu „15min“ sakė I. Vėgėlė.

Jis sakė, kad valdančiojoje koalicijoje esanti Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionių demokratai (TS-LKD) yra tapusi kairės jėga, joje nebeliko krikščioniškų vertybių.

Anot I. Vėgėlės, TS-LKD neatliepia gyventojų lūkesčių, nemažos dalies partiečių ideologijos arba vizijos. Jis taip pat sakė nematantis realios galimybės šios partijos vadovybei keistis.

Advokatas pridūrė dėl politinės ateities diskutuojantis ir su į Seimą nepatekusiomis partijomis. Galimybę sukurti naują partiją jis vadino ribota dėl trumpo laiko resurso.

I. Vėgėlė sakė sprendimą dėl dalyvavimo prezidento rinkimuose ir apskritai politikoje skelbsiantis iki lapkričio mėnesio.

Visuomenės nuomonių apklausos rodo, kad I. Vėgėlė yra vienas lyderių tarp galimų kandidatų į prezidentus. Rugpjūtį skelbta naujienų portalo „Delfi“ užsakymu atlikta visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų bendrovės „Spinter tyrimai“ apklausa parodė, kad už dabartinį šalies vadovą Gitaną Nausėdą per prezidento rinkimus balsuotų 22,9 proc. apklaustųjų, už I. Vėgėlę – 8,6 procento.

Trečia vieta apklausoje teko premjerei Ingridai Šimonytei, surinkusiai 7,1 proc. respondentų palaikymą.

Prezidento rinkimai Lietuvoje vyks kitų metų gegužę, Seimo – kitų metų rudenį.REDAKCIJA REKOMENDUOJA