REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Lengvos Kalėdos2023 m. Lapkričio 21 d. 14:17

Į Plungės Senamiesčio aikštę atkeliavo žaliaskarė

Plungė

Etaplius.ltŠaltinis: Plungės rajono savivaldybės inf.


284127

Iš Varkalių į Plungės Senamiesčio aikštę atkeliavo puiki eglė, kurią miestui padovanojo Sonata ir Liudas Gadliauskai.

Nuoširdžiausias ačiū varkališkiams už visų mūsų Kalėdas papuošiančią dailiai nuaugusią žaliaskarę, Plungės miesto seniūnijai – už darbų organizavimą, verslininkui Linui Ramanauskui ir jo komandai – už neatlygintinus eglės pjovimo, gabenimo, pastatymo darbus.

„Mūsų eglė, kuriai trisdešimt, o gal net ir daugiau metų, – tikrai labai graži. Deja, turėjome priimti sprendimą ją nupjauti, nes ankstesnių šeimininkų buvo pasodinta pernelyg arti namo. Todėl gadino stogą, kėlė kitų problemų. Dar pernai siūlėm ją miestui, tačiau jau buvo nutarta, kad statys karkasinę. Šiemet vėl pasiūlėm. Puiku, kad pasirinkta būtent mūsų eglutė – nudžiuginsime visus Plungės gyventojus. Žinoma, ir patys jos įžiebimo šventėje sudalyvausime, pasidžiaugsime, kai ji jau bus papuošta“, – kalbėjo eglę į miestą išlydėjusi Sonata Gadliauskienė.

Lydima policijos, žaliaskarė atvežta į Senamiesčio aikštę ir pastatyta į specialiai jai įrengtą vietą. Belieka sulaukti, kuomet ji bus papuošta ir įžiebta. Tai įvyks gruodžio 2-ąją, šeštadienį, 17 valandą. Visų laukiame šventėje!

Dar daugiau naujienų apie eglių įžiebimą ir pasiruošimą šventėms – Etaplius.lt rubrikoje „Lengvos Kalėdos“!REDAKCIJA REKOMENDUOJA