REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2022 m. Kovo 30 d. 09:04

Iš Lietuvos į Baltarusiją apgręžti 32 neteisėti migrantai

Kazlų Rūda

BNS/Fotobankas nuotr.

Reporteris AgnėŠaltinis: Etaplius.lt


210874

Į Lietuvą iš Baltarusijos neleistinose vietose praėjusią parą bandė patekti ir buvo apgręžti 32 neteisėti migrantai, trečiadienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Latvija praėjusią parą neįsileido šešių tokių užsieniečių, o Lenkijos pareigūnai pirmadienį užkirto kelią iš Baltarusijos neleistinose vietose patekti 85 migrantams.

Pirmadienį pasieniečiai iš Lietuvos atgal į Baltarusiją nurodė grįžti 39 neteisėtiems migrantams, sekmadienį – 20, šeštadienį – devyniems, penktadienį – 13, ketvirtadienį – 58, trečiadienį – 20.

Kaip pranešė VSAT, apie vidurnaktį iš antradienio į trečiadienį ties Švenčionių rajonu prie sienos Baltarusijos pusėje buvo paleista signalinė raketa.

Iš viso šiemet pasieniečiai iš Baltarusijos į Lietuvą draudžiamose vietose neįsileido 973 neteisėtų migrantų. Latvijoje šis skaičius šiemet yra 2585, o Lenkijoje – 3009.

Pernai nuo rugpjūčio 3 dienos, kai VSAT įgijo teisę neįsileisti neteisėtų migrantų, jų į Lietuvą nepateko 8106. Kai kurie migrantai į šalį bandė patekti ne po vieną kartą.

BNS



REDAKCIJA REKOMENDUOJA