REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Namai2024 m. Sausio 23 d. 21:54

Į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis virtuvės baldus? 5 ekspertų patarimai

Lietuva

freepik.com nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.LT


289954

Įsigyjant naują būstą ar ruošiantis kapitaliniam namų remontui, bene didžiausiu galvos skausmu tampa virtuvės baldai. Kaip juos išsirinkti, į ką atkreipti dėmesį ir ką būtina žinoti? Ekspertai išskiria 5 svarbiausius žingsnius, kurie padės renkantis baldus.

Prieš perkant ar užsisakant virtuvės baldus, svarbu viską apgalvoti iki smulkmenų. Specialistai pataria į ką vertėtų atkreipti dėmesį, siekiant išsirinkti ne tik patinkančius, bet ir funkcionalius baldus savo virtuvei. Štai 5 patarimai:

1. Matavimai ir planavimas

Prieš pradedant virtuvės baldų paiešką, išsimatuokite savo virtuvę ir nubrėžkite planą. Tai padės nustatyti, kiek vietos turite ir kaip geriausia būtų galima ją išnaudoti. Būtina įvertinti sienų ir langų padėti bei durų atidarymo kryptį.

2. Medžiagų parinkimas

Atkreipkite dėmesį į tai, kokias medžiagas ketinate rinktis savo naujiems virtuvės baldams. Apsispręskite, norėsite ekonominio varianto ar baldams skirsite neribotą biudžetą. Renkantis konkrečias baldus ar jų dalis, pasitarkite su pardavėjais apie visas medžiagų savybes. Kiekviena jų turi savo privalumus ir trūkumus. Žinant šią informaciją, bus lengviau priimti sprendimą.

3. Stilius ir dizainas

Rinkitės baldus, kurie atitinka įsivaizduojamą jūsų virtuvės stilių ir dizainą. Norėsite modernių minimalistinių baldų ar prie širdies klasikiniai elementai? Renkantis baldų spalvas ir dizainą, įvertinkite ar viskas harmoningai dera su visa patalpa.

4. Funkcionalumas

Dar vienas svarbus žingsnis – įvertinti, kaip ketinate naudoti virtuvės baldus. Atminkite, šioje patalpoje viską reikia apgalvoti iki smulkmenų, o kiekvieną baldų nišą ir kertelę išnaudoti maksimaliai. Numatykite, kiek vietos virtuvėje jums reikės maisto atsargoms, virtuvinei įrangai talpinti. Taip pat svarbu įsivertinti, kokio ploto jums reikės maisto gamybai ir kitiems būtiniems prietaisams ar integruotoms technologijoms. Virtuvės baldai bus funkcionalūs tuomet, kai jie idealiai atitiks jūsų asmeninius lūkesčius ir gyvenimo būdą.

5. Biudžetas

Nusistatykite biudžetą, kurį planuojate skirti virtuvės baldams. Tai padės jums palyginti skirtingų tiekėjų kainas ir išsirinkti galutinį variantą. Nepamirškite, kad svarbu žiūrėti ne tik į baldų kainas, bet ir į kokybę bei baldams suteikiamas garantijas. Kainos analizė padės jums surasti geriausią kainos ir kokybės santykį.

Renkantis virtuvinius baldus, svarbiausia yra atsižvelgti į savo individualius poreikius ir virtuvės specifiką. Jeigu norite būti tikri dėl savo pasirinkimo – kreipkitės į specialistus, kurie padės ne tik virtuvės dizaino klausimais, bet ir parenkant konkrečias medžiagas.

Daugiau: virtuvės baldų gamybaREDAKCIJA REKOMENDUOJA