REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2022 m. Birželio 10 d. 08:58

Į Baltarusiją apgręžti 6 neteisėti migrantai

Lietuva

Mariaus Morkevičiaus (ELTA) nuotr.

Reporteris DovilėŠaltinis: Etaplius.lt


235518

Ketvirtadienį pasieniečiai apgręžė 6 migrantus, kurie į Lietuvą neteisėtai bandė patekti iš Baltarusijos. Iš jos į Latviją neleistinose vietose praėjusią parą nė vienas toks užsienietis sienos kirsti nebandė. Nulinę statistiką Latvijos pasieniečiai fiksuoja nuo gegužės 23 d. Į Lenkiją trečiadienį neteisėtai iš Baltarusijos bandė patekti 7 atėjūnai.

Trečiadienį pasieniečiai į Lietuvą neįsileido 11 neteisėtų migrantų, o antradienį ir pirmadienį jiems neteko apgręžti nė vieno iš Baltarusijos susiruošusio patekti užsieniečio, nes tokių bandymų nefiksuota. Sekmadienį pasieniečiai apgręžė 4 asmenis. Šeštadienį ir penktadienį mėginimų neteisėtai brautis į Lietuvą irgi nebuvo.

Profesionaliai migrantų krizės metu veikiantys bei visuomenės pasitikėjimą dėl to pelnę VSAT pareigūnai iš viso šiemet neįsileido 1892 iš Baltarusijos į Lietuvą bandžiusių patekti perėjūnų.

Susiruošusiųjų šiemet iš Baltarusijos draudžiamose vietose kirsti sieną į Latviją yra 2633. Neįleistųjų į Lenkiją yra 5294 (be ketvirtadienio duomenų).

Pernai nuo rugpjūčio 3 d., kai VSAT įgijo teisę apgręžti neteisėtus migrantus, jų į Lietuvą iš Baltarusijos nepateko 8106.

 

ELTAREDAKCIJA REKOMENDUOJA