REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Rinkimai 20232023 m. Kovo 6 d. 16:24

Į antrąjį rinkimų turą Klaipėdoje nepatekęs R. Žemaitaitis prašys VRK perskaičiuoti balsus

Klaipėda

BNS / Fotobanko nuotr.

Benas BrunalasŠaltinis: ELTA


260983

Į antrąjį rinkimų turą Klaipėdos miesto mero rinkimuose nepatekęs parlamentaras Remigijus Žemaitaitis ketina kreiptis į Vyriausiąją rinkimų komisiją (VRK), kad ši perskaičiuotų balsus. Pasak politiko, yra indikacijų ir „įdomių dalykų“, leidžiančių manyti, kad rinkiminės procedūros nebuvo vykdomos tinkamai.

„Kreipsiuosi dėl šventos ramybės. Klaipėdoje gyventojai, kurie balsavo už mane ir palaikė, dabar kelia abejones, ar balsavimas paštu vyko tvarkingai (...). Kai kuriose apylinkėse buvo įdomių balsavimo namuose momentų“, – Eltai teigė jis.

„Siūlymas būtų, kad VRK patikrintų balsus kokiose 5 apylinkėse. Tiesiog, kad perskaičiuotų balsus, kad nebūtų nereikalingų emocijų ir diskusijų“, – pažymėjo „Laisvės ir teisingumo“ į merus uostamiestyje keltas politikas.

„Tai demokratinis dalykas“, – pridūrė jis.

Pirmadienio naktį suskaičiavus visus 54-iose Klaipėdos miesto rinkimų apylinkių gyventojų atiduotus balsus, paaiškėjo, kad antrajame ture susitiks Arvydas Vaitkus (24 proc.) ir Audrius Petrošius (20,81 proc). VRK duomenimis, nuo pastarojo R. Žemaitaitis atsiliko 209 balsais ir liko trečias (20,39 proc.).REDAKCIJA REKOMENDUOJA