REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Horoskopai2023 m. Kovo 26 d. 16:53

Horoskopas kitai savaitei: neprovokuokite agresijos, saugokitės traumų

Lietuva

Pixabay.com nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: ELTA


262463

Astrologinė prognozė kitai savaitei, kovo 27–balandžio 2 dienoms.

AVINAS

Savaitės pradžioje puikiai suksitės srityse, susijusiose su žiniasklaida, mokymais, vertimais, logistika, buhalterine apskaita, prekyba. Gali pavykti įsidarbinti, sėkmingai pristatyti savo veiklą, gebėjimus. Visgi pravartu atsispirti pagundai kažko vaikytis dėl tuščių ambicijų. Savaitgalį norėsis arba nenorom teks išlaidauti dalykams, kurie reikalingi vaikams ar mylimam žmogui. Jeigu nemažą sumą išleisite savo ir jų gerovei, o ne vienadienei pramogai, tuomet pajusite pasitenkinimą. Atsargiai kelyje.

JAUTIS

Savaitės pradžia bus sėkminga, jei galėsite darbuotis ramioje aplinkoje, susikaupti, įsigilinti. Regis, jus domins kitiems nelabai suprantami dalykai, originalios idėjos. Įgytos žinios ir naujausia informacija padės „apsiginkluoti“ reikalingais argumentais. Savaitės pabaigoje įsiplieskiančios emocijos gali sutrikdyti ramią savaitgalio tėkmę, sujaukti kai kuriuos planus. Apsitvarkę namus ar paplušėję sodyboje, atsipalaiduokite ir pasidairykite pramogų sau ir savo vaikams. Atsargiai kelyje.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje gali pagausėti bendraminčių. Organizuokite, telkite, įtikinėkite – jums tai seksis. Regis, nestokosite aktyvumo ir apsukrumo, tad rezultatai nenuvils. Tik neskleiskite apkalbų, gandų. Savaitės pabaigoje sulauksite naujienų. Ne visos bus malonios. Regis, tam tikra informacijos dalis privers nerimauti ar išgyventi. Bendraudami venkite netaktiškai kritikuoti. Nuo jūsų argumentų ir elgesio priklausys, ar pataisysite savo įvaizdį. Nemaža avarijų grėsmė, tad būkite atsargūs.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje susidėliokite prioritetus ir pradėkite nuo svarbiausio, nesiekdami vienu mostu įveikti visko. Palaipsniui daugės energijos ir imlumo informacijai. Neblogai seksis, jei pasinersite į darbą, verslą bei pritrauksite bendraminčių. Galite užsitikrinti įtakingo asmens palaikymą. Regis, rasite laiko ir sportui. Saugokitės traumų, ugnies. Dalyvavimas proginiame renginyje šį savaitgalį gali ne tik pridėti žinomumo, bet ir padidinti konkurencinę įtampą. Pasimėgaukite tuo, kas jums yra malonu.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje turėtų pagerėti jūsų įvaizdis, ūgtelėti autoritetas. Regis, jausitės vertinami, galbūt įgysite įtakingų bendraminčių. Arba stiprią įtaką patys darysite kolektyvui, grupei. Kita vertus, stokosite energijos, tad galite jausti pervargimo simptomus. Lengva peršalti, apsinuodyti. Savaitgalis žada ir nervingų, ir džiugių situacijų. Stenkitės pozityviau reaguoti, nesureikšminkite nemalonių smulkmenų. Per daug veiklų neprisiplanuokite. Skirkite pakankamai laiko poilsiui. Atsargiai kelyje.

MERGELĖ

Savaitės pradžia palanki atlikti įvairius darbus, tvarkyti finansinius reikalus, derėtis dėl paskolų, atsiskaitymų, palūkanų, uždarbio, įmokų ir pan. Tiktų ir investuoti, jeigu esate viską įvertinę. Galbūt įsitrauksite į kažkokios grupės veiklą, pritarsite kitų iniciatyvai ar pan. Savaitgalio prioritetas turėtų būti sveikata, poilsis. Bet kokia skuba, persitempimas pablogins savijautą. Verčiau nekelkite didelių reikalavimų nei sau, nei šalia esantiems, nes kiekvienam reikia supratimo ir atjautos, o ne kritikos ar spaudimo.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžia palanki mokslui, intelektiniam darbui. Turbūt teks bendrauti su įtakingais veikėjais, žiniasklaida ar su publika. Galite dalyvauti konkurse ar jam ruoštis. Regis, mintys suksis apie renginį, susirinkimą, susitikimą ar pan. Neprovokuokite agresijos, saugokitės traumų. Savaitgalį galite jaustis praradę draugą ar atstumti tam tikros žmonių grupės. Visgi draugiją savaitgaliui rasite, jei tik panorėsite. Kita vertus, galite turiningai leisti laiką ir be norimos draugijos, pvz., apsilankyti parodoje, kine ar kt.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje imkitės aktualijų, susijusių su antstoliais, bankais, draudimu, kitais finansiniais klausimais. Pravartu kreiptis dėl kredito, investuoti į verslą, keisti darbą, rinktis kelionės maršrutą. Regis, jūsų įžvalga, autoritetas darys įspūdį asmenims, su kuriais teks bendrauti. Svarbu nepažeisti įstatymų, etikos normų. Savaitgalis žada ir šilto, ir šalto. Lyg šaltas dušas gali būti konfliktas su partneriu, nemalonūs vieši komentarai. Visgi suplanuotos veiklos seksis gerai, o draugiško palaikymo netrukus padaugės.

ŠAULYS

Šią savaitę smagiai nuteiks gerėjantys santykiai, augantis jums dėmesys. Tiktų dalyvauti konkurse, demonstruoti, ką sugebate. Kita vertus, galite patirti partnerių ar antstolių spaudimą kažką tuoj pat atlikti. Ryžtingai imkitės finansinių reikalų, spręskite materialines problemas, konsultuokitės, aiškinkitės, apsidrauskite ir pan. Artėjant savaitgaliui skubėsite ruoštis svečių priėmimui arba savo išvykimui. Regis, šis savaitgalis bus turiningas, plečiantis akiratį, skatinantis keliauti, sportuoti ir pan.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžia žada naujus dalykinius pasiūlymus arba papildomo uždarbio galimybes. Regis, spėsite ir darbe puikiai paplušėti, ir į namus įnešti šviesos bei gerovės. Labiau tausokite sveikatą. Pasisaugokite agresyvių žmonių, avarinių situacijų. Savaitės viduryje būsite godūs ne viena prasme, tarp jų – ir sekso, meilės džiaugsmų. Jei šį savaitgalį tikitės išlikti taupūs, to padaryti nepavyks. Savo pageidavimus piktuoju ir geruoju reikš vaikai ar kiti asmenys. Galbūt su giminaičiais kalbėsitės apie skolas, paveldėjimą.

VANDENIS

Šią savaitę padidės jūsų kūrybinis potencialas, o galbūt tiesiog kils ūpas tvarkyti savo aplinką, keisti darbovietę, profesinius planus, įvaizdį, stilių, pradėti daugiau sportuoti ar kt. Galite pastebėti, kad šalia jūsų yra kompetentingų žmonių, pasirengusių padėti, patarti. Savaitgalį galite pradėti nedarniai, nervingai, bet vėliau numatomas sklandesnis bendravimas, susitarimas su artimos aplinkos žmonėmis dėl bendro laisvalaikio, talkos. Jei tik įmanoma, nesirinkite buvimo vienumoje. Gera draugija veiks lyg balzamas sielai.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje galite gauti pozityvų atsakymą ar rezultatą, jei mėginate apginti reikalą, susijusį su nuosavybe, draudimu, paveldėjimu ar pan. Galbūt rasite papildomą pajamų šaltinį. Savaitės viduryje seksis kūrybinis, pedagoginis darbas. Nestigs jėgų ir sportui, fizinei veiklai. Savaitgalį būsite nusiteikę paplušėti namuose, ūkyje, sodyboje. Turbūt spausite artimuosius prisidėti prie jūsų planų. Galimi žodiniai „pažaibavimai“. Lengviau pavyks susitarti, pasiūlius tam tikrą apdovanojimą ar naudingus mainus.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė.REDAKCIJA REKOMENDUOJA