REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Horoskopai2023 m. Gegužės 31 d. 19:09

Horoskopas birželiui: kokios permainos laukia pirmąjį vasaros mėnesį?

Lietuva

Pexels.com nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.LT


268821

Vasara – tai metas, kai norisi būti gamtoje, džiaugtis saule, šiluma ir tiesiog nerūpestingai leisti laiką. Astrologai sako, kad pirmasis vasaros mėnuo bus kupinas nuotykių – vieniems malonių ir jaudinančių, kitiems – priverčiančių susimąstyti.

Avinas

Birželio mėnuo atneš jausmingų išgyvenimų antplūdį. Būsite atviri naujoms pažintims, nesvarbu, kur jos benuvestų – į jaudinantį vienos nakties nuotykį, ar gilesnį emocinį ryšį. Jei vadovausitės širdimi ir pasitikėsite instinktais, gali būti, kad birželį sutiksite antrąją pusę. O tie, kurie porą jau turi, birželį pajus pakylėjimą, naują jausmų laviną.

Jautis

Birželis į Jaučių gyvenimą įneš ilgai lauktos ramybės ir harmonijos. Savo pastangomis pasieksite norimų tikslų ir galėsite lengviau atsikvėpti, pasimėgauti atėjusia vasara. Tai puikus laikas įgyvendinti savo svajones ir kurti ateities planus.

Dvyniai

Birželis Dvyniams bus intensyvus – bendrausite, ieškosite naujų pažinčių, būsite įvykių sūkuryje. Teks daug kalbėtis su žmonėmis, priimti svečius. Taip pat birželį galite tikėtis komandiruotės ar persikraustymo. Romantiškiems santykiams birželį dažnai įtakos turės jūsų partnerio tėvai, todėl geriau su jais nesiginčykite.

Vėžys

Šį mėnesį jums gali prireikti šiek tiek laiko sau. Pagrindiniai prioritetai – rasti vidinę ramybę ir apmąstyti savo gyvenimo kelią. Atsitraukite nuo triukšmingo pasaulio ir atsigręžkite į savo vidinį pasaulį. Pravers kelias dienas pabūti vienam su savimi ir pagalvoti apie ateities planus.

Liūtas

Birželio mėnuo žada būti labai romantiškas. Jei turite mylimą žmogų, jūsų santykiai taps dar tvirtesni. Šis mėnuo bus jūsų ryšių stiprinimo ir šeimos harmonijos kūrimo laikotarpis. Tnkamas metas piršlyboms, santuokai.

Mergelė

Birželį Mergelės susirūpins buitimi ir finansiniu stabilumu. Atkreipkite dėmesį į savo įsipareigojimus, grąžinkite skolas ir užbaikite tai, ką pradėjote. Birželis bus naujų pasiekimų jūsų projektuose ir versle laikotarpis. Stenkitės protingai išnaudoti savo jėgas, nepamirškite sveikatos ir šeimos.

Svarstyklės

Jūsų energija ir ryžtas šį mėnesį veršis per kraštus. Jausite stiprų vidinį nepasitenkinimą, kuris paskatins jus veikti aktyviau. Jums gali tekti įveikti kai kurias kliūtis, bet galite būti ramūs – viską įveiksite drąsiai ir ryžtingai.

Skorpionas

Skorpionai birželį gali tikėtis malonaus susitikimo ar romantiško pasimatymo. Pirmasis vasaros mėnuo bus itin sėkmingas tiems, kurie ieško meilės. Pasinersite į nerūpestingą nuotykį, džiaugsitės maloniai praleistu laiku. Nepamirškite pasimėgauti ir atsipalaiduoti.

Šaulys

Šaulys birželį susidurs su tam tikrais iššūkiais ir prieštaravimais, ypač bendravimo srityje. Galvokite, ką sakote, ir venkite konfliktų. Teks apsispręsti, kas svarbiau – palaikyti gerus santykius su mylimu žmogumi ar tiesiog būti teisiam.

Ožiaragis

Birželį teks priimti keletą svarbių sprendimų, kurie turės įtakos jūsų likimui. Stenkitės būti objektyvūs ir teisingi. Be to, šį mėnesį teks susidurti su savo veiksmų pasekmėmis – tiek geromis, tiek blogomis.

Vandenis

Vandenis birželį turėtų būti itin atidus. Galite tapti melo, apgavysčių auka. Negalėsite pasitikėti niekuo, tik savimi. Atidžiau pažvelkite į tuos, su kuriais bendraujate – ar jie tikrai nuoširdūs su jumis? Priešingu atveju pats gyvenimas priverstinai nuims nuo jūsų rožinius akinius.

Žuvys

Šį mėnesį turėsite subalansuoti savo siekius ir norus. Svarbiausias uždavinys bus rasti harmoniją tarp skirtingų jūsų gyvenimo sričių. Rūpinkitės savo sveikata ir nepamirškite pakankamai pailsėti.REDAKCIJA REKOMENDUOJA