REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2023 m. Kovo 4 d. 17:12

Giruliuose kuriama žaidimų, sporto ir poilsio erdvė

Klaipėda

Etaplius.ltŠaltinis: Klaipėdos miesto savivaldybės inf.


260720

Šią vasarą Giruliuose vietos gyventojų ir poilsiautojų patogumui bus įrengta nauja laisvalaikio erdvė, kurioje – vaikų žaidimo ir sporto aikštelės, lauko treniruokliai bei poilsio zonos.

Laisvalaikio zonos Giruliuose, adresu Stoties g. 2, įrengimo darbai prasidėjo praėjusių metų gruodį. Buvo atlikta 20 proc. rangos darbų: sutvarkyti požeminiai tinklai ir įrengti laisvalaikio zonos pagrindai. Netrukus planuojamus atnaujinti darbus planuojama užbaigti iki liepos mėnesio, tad dar šią vasarą giruliškiai ir poilsiautojai galės sportuoti ir žaisti naujoje tam pritaikytoje erdvėje.

Projektuojant šią laisvalaikio zoną, ypatingas dėmesys buvo skirtas įrenginių dizaino universalumui. Čia bus įrengti nauji šiuolaikiški įrenginiai su smūgį silpninančia danga – apsauga nuo kritimo, įvairaus amžiaus asmenims skirta laisvalaikio erdvė, o infrastruktūra pritaikyta asmenims, turintiems judėjimo negalią.

Vaikų žaidimo aikštelėje bus įrengti daugiafunkciniai patrauklių spalvų, lavinantys kognityvines ir motorines vaikų funkcijas įrenginiai (sūpynės, karuselės, batutas), taip pat – neįgaliesiems skirti įrenginiai. Lauko treniruoklių aikštelėje bus įrengti gimnastikos įrenginiai, o daugiafunkcinėje sporto aikštelėje bus galima žaisti krepšinį, futbolą ir tinklinį.

Naujoje laisvalaikio erdvėje taip pat bus pasodinta naujų želdinių, kurių rūšys parinktos atsižvelgiant į jų augimo sąlygas, sezoniškumą, taip pat siekta, kad teritorijos želdiniai kuo ilgiau išlaikytų subtilų dekoratyvumą.

Klaipėdos miesto savivaldybė kasmet mieste įrengia keletą naujų, modernių, higienos normos atitinkančių vaikų žaidimo aikštelių bei atnaujintų laisvalaikio erdvių. Atnaujinta sporto ir žaidimų infrastruktūra klaipėdiečiams ir miesto svečiams sudaro galimybę judėti, stiprėti fiziškai, ugdyti bendravimo įgūdžius, stiprinti bendruomeniškumą.REDAKCIJA REKOMENDUOJA